"Шахтар" розмастив "Говерлу" по "Донбас Арені" – 5:1

Сьогодні, у суботу, 24 листопада, у Донецьку на стадіоні "Донбас Арена" в рамках 17-го туру української Прем'єр-ліги відбувся матч «Шахтар» (Донецьк) - «Говерла» (Ужгород)

м. Донецьк, стадіон «Донбас Арена», 35800 глядачів

«Шахтар» - «Говерла» 5:1 (3:1)

Арбітр: Віктор Шведов

Донецьк: Каніболоцкий, Ілсіньо, Кривцов, Срна (Коста 55), Мхітарян, Гай, Шевчук, Едуардо (Девіч 64), Вілліан, Фернандіньо (Дентіньо 70), Кучер

Головний тренер: Мірча Луческу

Ужгород: Бабенко, Лопес (Тодоров 78), Ле Таллек (Міщенко 61), Малішич, Бордіян, Едігарян, Макаренко, Трухін, Печенкін, Щедраков, Допилка

Головний тренер: Олександр Севідов

Голи: Ілсіньо 5, Вілліан 13, Мхітарян 17, Коста 62, Девіч 80 - Ле Таллек 45

Попередження: Дентіньо 90+1 - Тодоров 79, Малішич 90.

Мабуть, мало було таких людей, які вірили в перемогу нашої команди. Можна сміливо сказати, що їх не було. Ситуація нашої команди не критична, але далеко і не ідеальна. Підопічні Олександра Севідова борються за виживання у кожному матчі, але ця гра до такого не відносилась.

Ужгородські футболісти вирішили не страждати і оформлювати результат почали самі. На п’ятій хвилині Щедраков у власному штрафному майданчику скинув м’яч головою на Ілсіньо, останній опинився віч-на-віч з нашим голкіпером –1:0.

На 13 хвилині передача Срни спантеличила наших центральних захисників і вони розбіглися у різні сторони, залишивши Вілліана одного перед воротами – 2:0. А на 17 хвилині передача на Мхітаряна налякала Допілку, який втік від м’яча в інший напрямок, а Генріх вийшов на побачення з Бабенком – 3:0.

Такий початок матчу віщував розгромний рахунок. Але наш суперник зупинився. У підопічних Севідова з’явився пас, відбір, удари по воротах (хоч вони і не досягали створу воріт, це всеодно були удари), кутові і штрафні. Донеччани дали пограти хлопцям, які так довго їхали з Ужгорода. На 45 хвилині Ле Таллек скоротив рахунок, вколотивши м’яч у ворота Каніболоцького з десяти метрів, на мить цей гол, мабуть, дав надію вболівальникам «Говерли», але лише на мить.

Після перерви нічого не змінилося. «Слон продовжував давити моську». На 62 хвилині Коста знайшов щілину під пахвою Бабенка, а технічно виконаний штрафний Девічом поклав точку в цьому матчі. Одразу ж впала в око невіра наших футболістів у сприятливий рахунок. Два моменти було у Міщенка (причому один –стовідсотковий). Непогано діяв і Трухін, але його прориви просто не підтримували партнери. А в деяких атаках «Шахтаря» наші гравці дозволяли собі повертатися пішки до свого штрафного. Поразка очок не додала, а у «Карпат» з’явився чудовий шанс відірватися.