Русина відправляють у Вінницю, на Закарпаття повертається Варцаба

За неофіційною, але достовірною інформацією з джерел в правоохоронних органах Закарпаття, у міліцейських верхах краю відбудуться зміни

Василь Варцаба
Василь Варцаба

Як стало відомо, дотеперішнього головного міліціонера краю Віктора Русина призначено начальником УМВС України у Вінницькійобласті, а на його місце повертається колишній очільник закарпатської міліції і так само фігурант мукачівських виборів 2004-го року Василь Варцаба. Останній до теперішнього часу очолював міліцію Івано-Франківської області.

16 листопада 2012р.

Теги: Варцаба, Русин

Коментарі

ПРИВЕТ ИЗ ЗАПОРОЖЬЯ 2013-02-16 / 22:45:53
КТО ГОНИТ НА ЗАПОРОЖЦЕВ ТОТ ДЕБИЛ!!!!!!!!!!

миколай 2012-12-02 / 13:59:26
Работинский это ворюга. А вот Кулитка это очень подлый человек, тихий как змея и жадный готов любого нешего закарпатского сьесть лиш бы добратся до власти.Своих недоносков (родственников)из Запорожжя притянул из собой теперь бомбят нашу область а наши Закарпатские менты ничего не могут противопоставить Закарпатье всегда было продажным, поэтому и Варцаба своих унижать будет а чужаков будет подымать. Позор!

корчи 2012-11-28 / 19:56:20
Да пацики ж о п а, се не Русин надєюсь .Мацола Віталій який у Менаі,построів 2 шижі ромун к о н ч и н и й.Жона жебрачка ,з Вовковий!оКТАВІІ 8885 БЛАТУН.ЩЕ ОДНЕ, ЛИШИСЯ ЛЮДЕЙ БИКУ,БО КОНЧИШ ХРИНОВО.ОСОБЕНО У МЕНАІ.НАВЕРНО КОНЯК ,УЖЕ У КИІВ НЕТРЕБА БУДЕ ВОЗИТИ.БО ВСЕ КАЗАВ ТО РУСЕНУ,ТРЕБА А НЕ МЕНІ, А ДРОВА ТЬОЩІ У ВОВКОВИІ КРУГЛЯК,ВИГНАТИ ЯК ПСА ЯК КОЛИ ПРИЙШОВ У КУФАЙКИ У РАЙВІДДІЛ УЖГОРОЖСЬКОГО РН.МАЄ БОТИ БОСИЙ СОПЛЯК,НЯНЬО МУ ХИЖУ СТРОІТЬ ДРУГУ,СВОІМИ РОМУНСЬКИМА ЗАГОТОВКАМИ,І КАЖЕ МОЯ СПЕРМА ЩИ НЕ ЗАРОБИЛА.ВУН ЗА ПОСАДУ ДАВ РУСЕНУ.

Анатолій 2012-11-20 / 14:54:18
Работинський Олександр Віталійович, начальник Відділу Внутрішньої Безпеки УМВС України в Закарпатській області - це корупціонер-хабарник міліції. Ця людина дуже жадна до грошей, продає за гроші усе і усіх, не дивлячись на те, що він повинен захищати закон, тому, що працює в міліції. Кришує незаконний ігровий бізнес (рулетки, ігрові автомати, покерські клуби і т.д.) по всій Закарпатській області. Кришує не сам, а разом з начальником УДСБЕЗ Закарпаття Кліткою М.М.. Крім цього, Роботинський О.В. кришує врізки в мережі нафтопроводів, які проходять через Закарпаття в Європу. З даних нафтопроводів викрадають методом врізок дизельне паливо і сиру нафту. За цими всіма справами стоїть Роботинський О.В. Також кришує контрабанду тютюнових виробів через митні пости митниці Чоп, як в Угорщину, так і в Румунію. Роботинський О.В. є власником оздоровчого комплексу "Жайворонок" в м.Берегово Закарпатської області, а також є власником автомобіля Q7 (вартість 100тис.дол.), та декількох житлових будинків в м.Мукачеві, а саме 3-х кожний вартістю 200-300тис.дол.США, а також декількох квартир. Роботинський О.В. є кумом кримінального на Закарпатті авторитета під призвисько Чалий, а в житті це Паульо Володимир Дьордійович раніше неодноразово судимий, уродженець с.Великі Лучки Мукачівського району. Останній розповсюджує на Закарпатті наркотики, які завозить контрабандою з Європи, займається торгівлею людьми, контрабандою тютюнових виробів. Пане Міністр МВС України Захарченко Віталій Юрійович, такі Ваші підлеглі як Роботинський О.В. та інші дискредитують, паплюжать і ганьблять не тільки МВС України, а і Державу Україна. Як такі як Роботинський О.В., який повинен контролювати недопущення порушення Законів України працівниками УМВС в Закарпатській області, сам кришує, покриває кримінал, допомагає проводити кримінальні оборудки за що отримує відповідну винагороду, працює в міліції? він повинен сидіти в тюрмі і надовго. Він цого заслужив. Розберіться будь-ласка, пане Міністр МВС Захарченко Ю.В.

Микола 2012-11-18 / 18:09:18
2Ментосик: Мусор є мусор, хоч "антібіотік", хоч "памперс", один хер. І ти ментосик теж мусорок, тільки ще мілко плаваєш.

Ментосик 2012-11-18 / 15:51:39
Варцаба то бишь "Памперс" давно прибитий в Бандюками,ми знаемо шо творили Бандюки в 2004-2005 рокови коли Закарпаттяи керовав Варцаба ,так шо не треба нас дурити,Русин був мужик нормальний тай правильний,тай Ледидови гузицю не лизав,а Варцаба колисбдощволяв аби йому Чалий,Чубирко тай Ризак Щелбани давали в Сайнах,то про шо ми говоримо??????

Львів 2012-11-18 / 12:21:06
Звернення до ментосика - шо у Вас красти три задрипані старі мерседеси.

Справедливість 2012-11-18 / 12:13:33
Івано=Франківська міліція на чолі з Варцабою В.М. протягом двох років посідала перше місце по Україні по показникам у боротьбі зі злочинністю. А де Ваше забите Закарпаття у показниках? Далеко-далеко!
Коли Вас почне розганяти Василь Миколайович, бо Ви всі бездельніки, засиділись і зажрались на своїх посадах, то Ви ще не так будете кричати і волати в коментаріях під різними псевдонімами!

Віталій 2012-11-18 / 09:58:04
Цікаво, чи залишать на посаді Ганну Валюк?

ВАНЇЧКА Я 2012-11-17 / 21:05:49
Всьо тепер би ще і обехаес розогнати злодію Мацолу Віталчика,який дурить весь район Ужгородський,кришіст великий.Прийде час і на нього.Завалять як свиню.

Микола 2012-11-17 / 20:06:29
2ментосик: Ти хоч сам собі віриш? смішно чути що "антібіотік" - чесний мент, як тільки його призначили, всі "показники" пішли вверх: відкати, побори, і,... злочинність. Ну і звичайно статки "антібіотіка"....

громадянин 2012-11-17 / 19:44:21
Хлоці,Василь Миколайович -порядна людина.Наш Закарпатський чоловік.І наведе порядок скоро із тими хто не дружить з законом.Василь Миколайович так держать.З Богом на посаду начальника нашого управління!!!!!!!!!

для РОМИ 2012-11-17 / 18:00:19
у Варцаби дуже Звучна кликуха як для Мента,- "ПАМПЕРС"

ментосик 2012-11-17 / 17:59:21
з приходом "Памперса" в крісло очільника УМВС у нас в Закарпатті знову появляться банди Автокрадіїв,як у Івано-Франківщині,де Варцаба-Памперс мав чітку долю в цьому бізнякови,почне процвітати корупція на таможні,його син начальник поста КПП Чоп у 25 років,і так далі,а Русин жив по понятці він був чесний мент,хоч і баловався деколи дурю!!

Корупціонер 2012-11-17 / 12:39:46
Варцаба не втримається, і знову вчинить якиїсь злочин. Потім буде у СІЗО або ж знову у міжнародному розшуку. Така його доля.

квітка 2012-11-17 / 10:01:38
Вітаємо Василя Миколайовича з поверненням на рідну землю, в рідний край. Ми всі цього чекали, справедливість все ж таки існує, помаранчеві попсували нерви у 2005 році багатьом керівникам, але все ж таки нинішня влада востановила чесне ім"я порядної людини та міліціонера.

мусорок 2012-11-17 / 09:08:42
у Русина кличка "Антибиотик" а у Варцаби кликуха май булше Крута --- "ПАМПЕРС"

міліцішти 2012-11-17 / 08:27:26
вітаемо Василя Варцабу зповерненням на Закарпаття, МОЛОДЕЦЬ !!

Наталка Майстренко 2012-11-16 / 22:25:06
Франківцям повезло!

Рома 2012-11-16 / 22:22:49
У Русина кличка Антібіотік! А у цього, підскажіть?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"