Ужгородського Миколайчика збило авто? (ФОТО)

Сьогодні на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук закарпатець Сергій Денисенко оприлюднив світлини, на яких зображено зруйновані перила, де був встановлений ужгородський Миколайчик.

Ужгородського Миколайчика збило авто? (ФОТО)

"Ось таку картину застав сьогодні вранці на пл. Театральній. У кого є доступ до відео з камер спостереження? Може бути, з іншого берега (там банки, олд континент) було видно, як машина заїжджала або виїжджала", – припускає Сергій Денисенко.

Хто і чому вчинив такий акт вандалізму наразі невідомо.

13 листопада 2012р.

Теги: Миколайчик, авто, збило

Коментарі

COO 2012-11-13 / 14:59:01
Комунальники досить скоро все поладили)))

журік 2012-11-13 / 11:12:41
Можна тикати в Колодка вдома на сувенірній полці

для вУж 2012-11-13 / 11:10:55
В пасажі біля кінотеатру глухі стіни,установити там перила в два ряди і нехай автор творить.Ніякі гілки і авто не будуть заважати.

вУж 2012-11-13 / 11:07:31
Журік, а де по таоєму можна так "хрєнь" тикати? може в циганському таборі, жеби такой нараз сдали на желєзо?

для вУж 2012-11-13 / 11:05:34
Що за прояв ємоцій?Кожен має право на власну думку та бачення того чи іншого.А скульптуру ніхто не руйнував цілеспрямовано,не бачите,що змістився стовп,очевидно від удару авто,або чогось іншого,а перила змістились,відповідно,бо така їх конструкція.Все виправлять,нема тут ніякої проблеми.Та й про який вандалізм може йти мова?

вУЖ 2012-11-13 / 11:04:13
і друге риторичне запитання?
Якій верстві населення пофігу на свої машини, а може і на чужі? ясно що це хтось типу - СИШ, я ПАЦ(С)АНЧИК с РАЙОНА...Мнє всьо можна, Старий всьо аплптит

журік 2012-11-13 / 11:02:09
В Ужгороді вже цієї дрібної хрєнотєні понатикали всюди, де мож і немож, а тому як тільки стається щось з перилами, то обов'язково стається з котримсь із витворів Колодка. Впала гілка дерева - обалила карликового Ференца Ліста, якийсь ідіот в'їхав в огорожу (а де,до речі,в цей час була міліція? Це ж самісінький центр міста) - збив Миколайчика. Винуватся - знайти і покарати, а Колодкові зв'язати руки. Назавжди...

вУЖ 2012-11-13 / 10:56:16
Коли вже нарешті у нас люди перестануть буди, як худоба, яка коли в натовпі (в стаді), то не бачить куди біжить!!!???...(((((сумно...

Вася, а чим тобі не подобається міні скульптури на огорожах і поручнях міста?
Може це твоїх рук справа? а? Чому хтось один "розумний" бере на себе відповідальність чинити, так як він захоче...бо бачете йому не сподобалось?
Які тенденції? чому не потрібні? Тепер всі прояви местецтва і нестандартні проекти - це "хреносоздательство"!
Поїдь і у Європу і поглянь, які там Хрєносоздательские скульптури і пам"ятники, то ти мабуть ся за голову вхопишся)))

Вася 2012-11-13 / 10:27:25
Хвала вандалам. І нездатній з цим боротися міліції. P.S. "хреносоздательство" на трубах вважаю непотрібним. Це спотворення міста незрозумілими тенденціями. А от валити ліхтарі і огорожу за це тре штрафчик тисяч 5 впаяти, не менше.

мешканець 2012-11-13 / 10:08:50
цікаво, яким же макаром авто збило Миколайчика?

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини