«Сімейна» ОВК Деркача визнала недійсними результати виборів на 3-ох дільницях (ВІДЕО)

Менше години тому завершилося засідання комісії. У ці хвилини її члени збираються вносити зміни у вже фінальні протоколи.

«Сімейна» ОВК Деркача визнала недійсними результати виборів на 3-ох дільницях (ВІДЕО)

За словами присутніх на засіданні юристів, це прямо суперечить закону, адже ЦВК дала доручення ОВК внести виключно технічні правки у протокол, без права перегляду результатів.

Однак, новий склад ОВК, до складу якого на підставі рішення ЦВК було введено водія і тещу кандидата-"регіонала" Степана Деркача, на підставі звернення останнього та рішень Львівського апеляційного суду, визнав голосування на ДВК № 522, 523 та 481 недійсними. За інформацією близьких до Партії регіонів ЗМІ результати скасовані не тільки по одномандатному, але й по багатомандатному окрузі

Як далі розвиватимуться події та яким буде остаточне рішення ЦВК – поки не відомо.

07 листопада 2012р.

Теги: Деркач, ОВК

Коментарі

Хустянка 2012-11-09 / 14:25:34


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Гарант 2012-11-08 / 22:07:36


Анонімний проксі. Коментар видалено. Адмін


cru 2012-11-08 / 15:12:14
Пес пса неукусит

фуцон 2012-11-08 / 14:10:50


Хамство. Коментар видалено. Адмін


737 2012-11-08 / 11:10:43
Панови з МЧС і екопрокуратури зверніть увагу що робиться у кінці вул.Загорської зруйновали дамбу приватні забудовники, масово вивозять щебень і глину з річки!!! Будьте добрі вийдіть з своїх кабінетів і пройдіться вздовж річки від Божздоського моста до погран моста ви будете дуже здивовані.

виборци 2012-11-08 / 10:24:53
скомаровська молодець так тримати за правду за балог

програмист 2012-11-08 / 10:23:37
балога виграв чесно . треба збирати митинг та копати всих членив комисии

чесни люди 2012-11-08 / 10:21:41
кульо вам деркач залатив щб таку дурницю писали.балоги наши закарпатськи туй живуть а степа утиче на киев так як грабар

Хустянин 2012-11-08 / 10:21:31
Для васо. Де ти небораку туй видиш ітервю Скомаровсьсої?
Чи може уже такі очі залиті,що вже усі жони в тебе на одне лице. А про Стьопу ми знаєме лиш одно,як його в Хусті не було до тепер так і не буде дале. І хосна з нього нам не видіти ніколи, а лиш йому з нас.

О.Довбуш 2012-11-08 / 08:24:13
Наш фаттю... чесно уграв вибори бо весь Хуст та район за нього проголосовав бо привів а порядок садики школи ще подекотрі сільради уже некажущи за церкви...а то мають робити кашщук з губальком які добре навчилися красти та людям казки розказувати одним словом брехачі...або народ вірит... лиш му пообіцяй...сегинь...прийдеся вам хлопці утвічати люди не бидло як ваш патрон вітьок називат прийдут скоро часи люди своє заберут...продалисьте наш Хуст і то нікому не секрет...а наші хлопці за вами никають....никають...

цвк 2012-11-08 / 02:22:14
деркач проиграв. балога обраний народом

Галина, Хуст 2012-11-08 / 00:43:56
Партія регіонів- це партія урнодів, убивчи, гвалтівників та повних дебілів на чолоі з Януком та Азаровим111

Мих. Шимон з Хуста 2012-11-08 / 00:19:08
Все це - цирк!
До кіня середи, 7-го листопада, на сайті ЦВК не опубліковано протокол від 04.11.2012 р. про зміни у складі ОВК №71, де примусово було замінено п`ятьох членів комісії.
ОВК №71 є нелегітимною, а вісі її рішення є незаконними!

васо 2012-11-07 / 23:20:31
не знаю кулько Скомаровська получичила за вто інтерв*ю, думаю что не мало.Мені шкода ,але я був хорошої думки за неї,бачу с.ка послідня.
На засіданні треба рішення суда виконати.Степан Деркач не мало зробив для Хустчини ,не купував за два місяці як Балога .

Мих. Шимон з Хуста 2012-11-07 / 21:34:22
Ага, доказав. Нехай тільки відвезуть документи у Київ. Скоро буде ще цікавіше, бо для ОВК-71 "солодке життя" тільки починається. Доречі: на голову ОВК-71 Кадар О.М. уже заведено кримінальну справу.

їза 2012-11-07 / 21:12:49
Деркач молодец .доказав

пропозиція 2012-11-07 / 20:46:04
громада нехай ще раз подасть позов до суду із зілученням свідчень міжнародних спостерігачів, думаю, що рішення суду буде протилежне,деркач буде в задниці, а деяких членів ОВК засадтит у вязницю, щоб не повадно було ( брали гроші, то нехай відповідають за свої вчинки). посадилиб 10-20 чоловік за фальсифікацію та підкуп, вибори були б такими як у америці.

+++ 2012-11-07 / 20:45:13
Прийшов Петро і всіх на місце поставив. Дякуємо, Петре!

петро 2012-11-07 / 20:40:18


Хамство. Коментар видалено. Адмін


гуцул 2012-11-07 / 20:40:04
..пора викопувати "Шмайсера" шо мій вуйко лишив під смерекою і це Регі-аннальне бидло просто покосити,аби кров не пили з Людей ....

НОВИНИ: Політика

11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ