В авто з остаточними протоколами з ОВК №71, яке їде до ЦВК, взяли тільки людей Деркача (ВІДЕО)

Представника від опозиції, яка також хотіла їхати до столиці разом з колегами по ОВК, котрі є представниками кандидата Деркача, не впустили до автівки.

В авто з остаточними протоколами з ОВК №71, яке їде до ЦВК, взяли тільки людей Деркача (ВІДЕО)

Представники ОВК з відповідною документацією вирушили з будівлі ОВК 71 округу 10 хвилин тому.

З огляду на ситуацію, яка скалалася за дні після голосування, не зникають побоювання у намірі сфальсифікувати остаточні документи.

До слова, вирушила до ЦВК в автівці й голова ОВК Ольга Кадар, якій ще кілька годин тому стало зле і допомогу їй навала "швидка".

За словами очевидців, вона вже сиділа в авто, яке вирушило до ЦВК, і чекала, доки її колеги по ОВК винесуть документацію.

Слід також додати, що уточнюючі протоколи, які сьогодні готували до відправлення у ЦВК, взялися невідомо звідки. На це звернули увагу присутні під час оформлення документації юристи.

Ще один цікавий момент: ніде в будівлі ОВК не вивішено фінальних протоколів ОВК, як це вимагає закон. Відтак, не відомо, з якими документами вирушили представники ОВК до ЦВК і з якими туди прибудуть.

 
05 листопада 2012р.

Теги: ОВК, ЦВК, Деркач, Кадар

Коментарі

липча 2012-11-07 / 09:31:54
дулкай витя бигав за деркача хоча у самого не всьо в порядку з го...

мирко 2012-11-06 / 16:21:43
не лише посаду а й октавію

Юра 2012-11-06 / 01:36:33
Шановні земляки.
Голова РДА Горба М.І., агітуючи за Деркача, відробляв своє призначення на нинішню посаду. Дякуючи Степану, він зараз "у руля". У свій час (перед самим призначенням) кілька чоловік, у тому числі й оці двоє були запрошені до губернатора Ледиди на прийом. Опускаючи всі тонкощі скажу, що вдарили по рукам.
Дописувачі (за ніками) пані «Ізянка» та «виборець з Липчі» згадують у своїх коментарях В. Якубця, котрий активно працював на провладного кандидата. Тут не все так просто, як здається. Василь Юрійович старався не тільки з-за грошей. Йому Деркач С.Т. пообіцяв гарантоване депутатське крісло у облраді майбутнього сьомого скликання, а за одне, щоб не було прикро і Василевому соратнику – Дулкаю В.Ю. теж.( ну, звісно, якщо Деркач проходить у ВР)
За ніком «виборець» пише, що у Деркача не було команди. Я з цим цілком погоджуюсь. У команді Степана були лише активісти, у Балоги-ж – яскраві особистості. (ну, на рівні Хустщини, звичайно) Звідси і перемога Павла.
Вибачте, але Тегза, Якубець, Дулкай, Митровцій, Гобан, Тегза, Горба – це хто? Список можна ще продовжити. Це команда? Можливо вони себе такими і вважали. До нинішнього дня.
Інша справа, що кілька місяців тому побачили хлопці другого хлопа з великими грішми, ну і хто як міг, зі словами «бабло привалило», потихеньку присосались до нього. А числа отак 30-го, 31-го жовтня, кожен з них закривав очі і бачив себе біля нардепа у всі своїй красі !!!!!! Хто як, але кожен по-своєму.
А за голову ОВК-71 не переживайте! Степан уже заявив те, що ви прочитали вище. Злив він її з потрохами. А Степанові виборці ще й досі вірять, що він - поряднєйший чоловік із всіх, кого вони знали…
P.S.: Мені Тегзу С.В. шкода: хата у Березові, сарака згоріла, то і хати нема і піару не получилось.
А так все добре починалось !..

похоронщик 2012-11-05 / 20:48:01
Публикация немедленная всех Хустских портретов "героев" Украины,которые фальсифицировали решения, – это сильно. Пусть их все узнают на улице Хуста и городов Закарпатья . Только сейчас нужен другой шаг. Регионалы Деркачи,Ледида,Закуренние,Блюки,Бушки,думают, не без основания, что все кончится тем, что лидеры оппозиции будут и дальше приходить на эфиры, толерантно обсуждать события в различных ОВК, выслушивать "мнения" представителей власти. А нужно сказать: "Достаточно, наговорились, больше говорить не о чем". Нужно установить принципы: в Раду не входить; журналист, взявший интервью у регионала, – продажный писака; оппозиционер, севший обсуждать с властью сложившуюся ситуацию, – предатель. Единственный повод для встречи с властью – обсуждение даты внеочередных выборов. А нам всем – на улицу. И не расходиться до победного конца.Баллога Веди нас!!!! И Ми докажем что ми Люди а не скоти!!!


123 2012-11-05 / 20:35:37


Коментар видалено. Адмін


Хустянин 2012-11-05 / 20:04:34
Ми ніколи не підтримували людей з нетрадиційною орієнтацією.Православна релігія це не підтримує і бореться з цим явищем. А підтримка Деркача славнозвісним Рудьковським,а тим більше Ляшком відкриває очі хустянам. Ганьба!!!

виборець 2012-11-05 / 20:02:47
шкода степана але команду нету збирав. приклад тому велятино програв однак звидти його горба

чесни люди 2012-11-05 / 19:59:37
балога красава показав де мисце деркача и його командина пара...

виборець з липчи 2012-11-05 / 19:55:17
ну що вася якубець приихали.догрався в вибори з деркачем. суши сухари з голово овк будемо тебе ..... балоги виграли

олена 2012-11-05 / 19:52:16
микола правий. треба горбу знимати .балоги виграли ми дуже ради за всих нас

Микола 2012-11-05 / 18:06:30
Я раджу родичам Ольги Кадар сушити сухарі, і то для неї буде самий легкий варіант.

гуцул 2012-11-05 / 16:27:15
умаю ця Кадарка добром не кончить!!або в Тюрязі або на Палі на площі в Хустові!!

АБДУЛА 2012-11-05 / 15:51:35
ЦИРК БЛЕАТЬ. РОЗСТРІЛЯТИ!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ