"Говерлі" в Луцьку "допомогли" програти від "Волині" – 2:1

У рамках 14-й туру Прем'єр-ліги на стадіон «Авангард» в Луцьку ужгородська "Говерла" програла місцевій "Волині".

м. Луцьк, стадіон «Авангард», 3000 глядачів

«Волинь» - «Говерла» 2:1 (1:0)

Арбітр: Сергій Даньківський (Київ)

Асистенти: Володимир Висоцький (Запоріжжя), Олександр Холодинський (Харків)

Луцьк:  Литовченко, Овонікоко (Суботіч 75 хв.), Сімінін, Шиков, Бікфалві, Савіч, Шандрук, Аржанов (Ілієв 70хв.), Стевіч, Наносов, Пилипчук

Головний тренер: Анатолій Дем’яненко

Ужгород: Бабенко, Макаренко, Бордіян, Щедраков, Малішич, Балафас, Лопес (Тодоров 58 хв.), Райчевіч, Трухін, Ситнік (Трішович 67 хв.), Ле Таллек (Міщенко 81 хв.)

Головний тренер: Олександр Севідов

Голи: 1:0 Аржанов 41 хв., 2:0 Савіч 58 хв., 2:1 Ле Таллек 60 хв.

На 40 хв. Душан Савіч не реалізував пенальті.

Попередження: Бікфалві, Шиков, Стевіч («Волинь»)

Вилучення: Бікфалві ("Волинь")

Ще одне західно-українське дербі в нашій Прем’єр лізі. В передостанньому турі першого кола нашій команді довелось гостювати у Луцьку. Після матчу з «Шахтарем» Олександр Севідов залишив склад без змін. Лише Бабенко з’явився замість Яшкова. На жаль, в лазареті нашого клубу залишаються: Косирін, Єлісеєв, Єдігарян, Надь та Одонкор.

Те, що наші хлопці приїхали до Луцьку за перемогою було видно з перших хвилин. На 4 хв. Євгеній Макаренко потужним ударом з шістнадцяти метрів провірив Сергія Литовченка. Боротьба точилася на кожному клаптику поля. За перші 10 хвилин розбив голову Боян Малішич, але після допомоги лікарів Боян продовжив грати з перебинтованою головою. Гравці «Говерли» чіплялися за кожен м’яч й часто порушували правила. На 10 хв. Сімінін після розіграшу стандарту пробивав сильно і неточно. Доволі рівно команди виглядали на полі.

Ужгородці в атаках діяли звично, розігруючи їх до вірного, а ось «волинці» покладалися на швидкість Стевіча, тому завжди закидали м’яч на нього. На 28 хв. невпевнено в захисті зіграв Мірко Райчевіч, його обікрав Душан Савіч, який пробив по нашим воротам з двадцяти метрів. Ближче до завершення першої половини, гравці «Говерли» почали трошки підсідати. Особливо це було видно на лінії захисту. На деякий час наш захист навіть залишився в меншості, тому що у Бояна Малішіча знову почала литися кров з  рани на голові і лікарі мали братися знову до справи.

За десять хвилин до кінця першого тайму на чужій половині поля обрізався Лопес тим самим призвів до контратаки суперника, яка ,на щастя, закінчилась без результату для «Волині».

На 40 хв. Сергій Даньковський показав весь свій авторитет, поставивши пенальті в наші ворота. Після прострілу гравця «Волині» Павло Щедраков відбив м’яча головою, але арбітр ФІФА чомусь поклав пенальті. Удар з одинадцятиметрового Бабенко потягнув, але на добивання встиг Аржанов - 1:0. Перший тайм доходив до завершення, а долю його рахунку знову вирішував арбітр і не на нашу користь.

Другий тайм нашим футболістам прийшлося починати у ролі наздоганяючих. Підопічні Севідова намагалися швидко відігратися. Хороший момент був у Балафаса, але на випередження надійно зіграв Литовченко. Наша команда почала йти вперед великими силами і на мить забула про захист. 58 хв. закінчилась для нас голом. Душан Савіч ,вийшовши один на один з Бабенком, вдало нашого голкіпера переграв – 2:0

Олександру Севідову після таких подій на полі випустив другого форварда. Через дві хвилини це дало результат. Тодоров віддав пас на хід Трухіну, Дмитро прострілив у карний майданчик «Волині», де Ле Таллек зіграв на випередження – 2:1.  Команда Севідова оживилася почала гостро атакувати. Моментами навіть Дмитро Бабенко грав на позиції останнього захисника.

На останні двадцять хвилин Севідов кинув у бій Александара Трішовича, якого дуже довго не було на полі через травму. Ужгородці зі всіх сил намагалися знайти шлях до воріт господарів, але гравці «Волині» відверто захищалися й грали на відбій. На 78 хв. Александар Трішович з гострого кута пробив по воротам із штрафного, але м’яч у ворота не влучив. Вболівальники «Говерли» чекали від своїх останнього штурму. Практично нашій команді втрачати було нічого і треба було брати хоча б очко. Проте сил у наших футболістів не було. Рахунок залишився не змінним – 2:1 на користь «Волині» – і на совісті арбітра Сергія Даньківського.