Бушко зробився депутатом, Павло Балога виграє у Деркача. Результати станом на 19.50

За інформацією сайту ЦВК. Опрацьовано 69.93% протоколів.

Коментарі

гуцул 2012-10-30 / 23:41:35
за то шо вибрали Бушка йончія вашого нардепом,перестану поважатив всіх жителів Севлюшщини!!Вибрали не свого Земляка Бушка,Ви Зрадники Закарпаття ПОДАРИЛИ ДАНЕЦЬКИМ БАНДЮКАМ Мандат Закарпатського Депутата Бушка,який буде в Кишені у пана ЧЕЧЕТОВА,а ваш Бушко буде членососом у ДДонбасса!!ГАНЬБА Севлющським Зрадникам України!!

... 2012-10-30 / 22:02:41
Ти, виборцю, просто не з Виноградова і тобі нема чим ганьбитися. Та ти мабуть і ганьби не маєш, бо не маєш совітсті. А чи маєш розум? Ні, й розуму не маєш.

forte 2012-10-30 / 18:44:24
поникаєме чи теперь буде роздавати Деркач гроші наліво тай направо "великий меценат" .Ніко за нього й чути не буде

Виборець 2012-10-30 / 17:32:33
Бушком Виноградів ганьбитися не буде ніколи. Він переміг, бо так мало бути. А Виноградів ганьбиться Любімовим, і буде ним ганьбитися, докить буде жити дударик.

всьо 2012-10-30 / 14:35:39
Деркач пролитів, ги фанера над Парижом) но не можеся змирити з результами. Пак міліони укинув, а толку нема з нього. Стьопику успокойся, ти продув. Може хоч абитя сам Президент прийшов захищати...

долишняк 2012-10-30 / 11:05:58
щи нам у Сивлюши,лиш Балог и нихватае,усрали свою барву,што нико у нии ни ходить,та хотили бы усьо захватити

АНЦЯ 2012-10-30 / 10:27:21
АЙ БО НАМАЛЬУВАВАЛИ СУБІ ПРдуни ПРОЦЕНТІВ, НИЯКОЇ СОВІСТІ!

777 2012-10-30 / 09:28:05
Вітаю з перемогою Павла Балогу))))) УУУРРРАА))))

Пішта 2012-10-30 / 09:02:38
Деркач програв із-за своєї команди лузерів та невдах!!Треба було наймати кваліфікованих політтехнологів,а не дурачків,які нічого не тямлять у політиці. Та має те що має.

Микола 2012-10-30 / 08:27:29
Стьопка Деркач вже ся на репортері хвалив що виграв вибори, но Пашко Балога "зробив" його! 35,91% за Балогу проти 34,42 за Деркача, результат після 100% перерахунку. В черговий раз Балоги "попустили ригіаналів".

фліп 2012-10-29 / 23:32:28
Витягли Бушка трішки загальмованого всіма неправдами,ну мають регіони ще одного кнопкодава,який крім тіньового обігу за життя нічого не бачив,ну и шо"привет Донецк-ты уже близко"Радуйтесь таланти-лиш би довго.

Аморе міо 2012-10-29 / 22:33:29
Нитко ни про што жаліти не буде.Свалява знає.

Микола 2012-10-29 / 22:21:04
Бруд в коментарях виливають прихвосні непрохідних кандидатів. Ви точно такі ж неудачники як і Ваші кандидати в депутати, які пролетіли як фанера ...!

МАКС 2012-10-29 / 21:55:33
Ех, опозиція... Знову все про...ли. Кожен тягне ковдру на себе без жодних шансів на перемогу. Тому й так живемо. Не можемо об"єднатися заради ідеї і загальної справи. Дійсно, народ має ту владу, на яку заслуговує. Шкода Івана Балогу - розумний хлоп. Хоча є й свій плюс - триматиме й надалі обласну раду.

... 2012-10-29 / 21:39:46
Ви ганебні раби. "переміг його розумом і надмірною працею". Ви хоч читаєте те що пишете? Як би не відноситися до Тимошенко, але таке враження, що це єдина адекватна людина. з нормальною реакцією. Як можна продовжувати жити в помиях, відопльовуючи кожної хвилини цей гній, який затікає в очі, в рот, вуха і закликаючи "змиритися з тим"

читач 2012-10-29 / 21:31:00
Народ, чому ж це ви так ображаєте один одного? Хіба це новина, що політика-це "брудна гра"?... Хто має великі гроші той майже у всьому і є переможцем. Таке життя, такий світ, таке наше сьогодення. Змиріться з тим.

Пан Баклажан 2012-10-29 / 21:20:17
Мдя...
"Апазіції" конче необхідний був свій кандидат Іштван Петрушка (73 округ). Якраз його процентів не вистачило Івану Балозі.

Ну, й жмотнічати не треба було Івану Івановичу, 100 гривень нині не аргумент - коли конкуренти дають по 200...

... 2012-10-29 / 21:19:44
Це не перемога, а ганьба. Чоловіки так не перемагають. Так перемагають урки. Але майбутнє все розкаладе на свої місця. Виноградівцям ще буде соромно за свій вибір. Єдине, що не зміниться - Бушко так і залишиться законченою уркою.

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07