В ужгородському окрузі перемогла 200-кіловатна купюра – Чучка

Кандидат-самовисуванець Павло Чучка у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук прокоментував інформацію про перемогу в 68-му виборчому округу кандидата від Партії регіонів Василя Ковача.

В ужгородському окрузі перемогла 200-кіловатна купюра – Чучка

"В Ужгородському окрузі перемогла 200-кіловатна купюра. Перемогу владі забезпечила опозиція – "найрейтинговіші" Сербайло та Буланов. Амбіциліозні опозиціонери подарували Януковичу перемогу у найзахіднішому окрузі України: найближчому до Брюселю за розсташуванням і найближчому до Донецька за голосуванням. Ми зупиняли їх, а зупинили самі себе...", – каже П.Чучка.

29 жовтня 2012р.

Теги: Чучка, Ковач, Сербайло, Буланов

Коментарі

Читач 2012-11-07 / 22:31:15


Коментар видалено. Адмін


Виборець 2012-11-04 / 19:37:47
Павлуха тримайся, бо ми пердунів ще переможемо. Успіхів і гораздів тобі!

сусіди 2012-11-04 / 17:19:16
ковач кіловатгавнюк і болван.це понятно. і те шо такий хуйвембін купив за купійки мандат народного депутата.це ж повний звіздец!
ун всплив бо більше в ньому гавна пацканівського(по українськи щурячого, по- донецки крисіного)

ВАСИЛЬ 2012-11-03 / 19:36:06
Чучка-ніколи не мав відношення до демократичного руху.Двічі хотів захопити керівництво Руху. Постійно займався авантюрами. А хто може розказати як Чучка старший просив термін для дисидента Кампова. Більшість за Чучку голосували ті хто його не знає

ПАНИКОВСКИЙ 2012-11-03 / 18:23:38
извиняйте я случайно заскочил (болтаюсь в море под южной америкой)смотрю а в Украине снова 30 % ИДИОТОВ...или стольких "горячо любимой"партии регионов удалось зачислить в идиоты?как так люди?????

житель миная 2012-11-01 / 17:36:41
В Минае муж главной в амбулатории рахдавал деньги за Чучку.Кому по 50гри кому по 200гривень кому по100

Микола 2012-11-01 / 06:58:09
Найадекватнішим кандидатом на окрузі був Володимир Смоланка. Але він не витримав тиску зі сторони двох клоунів Чучки і Рати.
Чомусь всі кричать про підкуп Ковачем. Так само купляли голоси і ці два клоуна, просто у них грошей не вистачило ганятися з Васею з ПР. За Чучку давали по 100 грн. за Рату по 200.

Ужгородець 2012-10-31 / 05:01:09
Закарпаття не має достойного лідера-провідника! Балога, Ратушняк, Чучка, Ледида - це наші лідери? Самі розуміємо що ні! Балога і Ратушняк загадили політичний і моральний простір Закарпаття! От і реальні результати. Всі мажоритарні округи програні опозиційними національно-патрітичними партіями. Черговий раз, свою політичну продажність і антиукраїнську сутність засвідчили і угорці Закарпаття, віддавши свої голоси за регіоналів.

Дюсій 2012-10-30 / 14:09:29
Ми всі лохи. І так і будеме жити у поламаному городі, де світло - по годинам, ями по коліно, вода по розкладу і так далі, . Нич ся не поміняє, вшитко добре. Закіль ісь ме такі, як ісь ме є так і будеме у злиднях. А ци кось ми пувість шо Вася пропонує у своїв програмі, ци може Павло шось толкового обіцяв, яннакісте хлопці! Поздоровляву вшитких мешканців 68 округу. Да здравствует застой!

ник 2012-10-30 / 09:09:05
Холмок рулит

ник 2012-10-30 / 08:59:42
Ковач молодець.Холмкивська с\р нехай бере приклад з інших с\р .Голова необізнана людина.Нехай більше займається лекторатом а не своєю світою

василь петрович 2012-10-29 / 21:49:05
коментар чучки ще раз засвідчив, наскільки це амбіціліозна (за його висловом) особа.зняли смоланку, треба ,на його думку, на нього, найсильнішого, всім позніматися і от тоді було б супер: балога отримав би ще один мандат, ну а чучка скосив би ще додатково бабла (а може б посадили на додаткову щомісячну платню від В.І.?). а так серйозні проблеми:мандата немає, гроші про..ав і тепер треба буде з мукачвськими спонсорами розраховуватися "децою". а це вже трагедія. та ще й "батьківщина" мала би спитати зайого фальсифікацію звернення Ю.В.тимошенко до виборців та й забрати мандат депутата міськради, який чучка отримав від "батьківщини". оце було б справедливо не на словах (лозунг "батьківщини"), а на ділі.

об'ективний 2012-10-29 / 21:23:08
І це Чучка жаліється на опозиційних кандидатів? Та він перший винен у тому, що переміг провладний кандидат. Всі наголошували, навіщо Чучка лізе у політику, забираючи голоси від справжньої опозиції. Собі звичайно Чучка приписує найбільший опозиційний рейтинг, що є дурістю. Продався Балозі, а тепер все звалює на інших кандидатів.

Вася 2012-10-29 / 20:06:52
Та нам всім пофіг, ци буде Рата ци Ковач, обоє будуть підтримувати ПР! Просто Рата думав зорвати баблоси!

Йовжі 2012-10-29 / 20:05:18
Цікаво які суми ходять між цими х...и!

Нік 2012-10-29 / 20:04:29
Підтримую думку, з цілого Закарпаття ні одного опозиційного депутата, всі лягля під гроші, і цей на фото зверху тоже. Спочатку з Щадейом, Булановим, і Ферком Машликом привели до влади Погорелова, а типир відібрали голоси в умовного опозиціонера сербайла.

6001 2012-10-29 / 19:41:33
зато які молодці шо Смоланку зняли штабісти грамотні. Єден достойний чоловік був і нєт, треба було комбінувати. комбінатори... правду каже Ужгородець. тепер най ниють, мудаки.

L_C 2012-10-29 / 17:26:54
Мда. Судячи з культури дискусії маю справу з мудаком і хамом. Тема цікава, але з такими розмов не веду.

L-C у 2012-10-29 / 16:39:06


Пітьовка потратив на свій округ однорічний бюджет двох районів. Ти дійсно ******. Вибач, тобі говорити, що глухому грати



А без хамства ніяк? Адмін


L_C у 2012-10-29 / 16:36:49
Довожу до твого великого і мудрого мозку - технології про які ти пишеш не працюють!!! Крім того що сидіти і писати і інеті ще треба на виборах попрацювати з ЕЛЕКТОРАТОМ, бо тот гумус який тепер проживає в Закарпатті народом назвати не можна. Я знаю людину яка має бізнес а продала свій голос за 100 гривенників. Для мене це був настоящий шок.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая