Бушко наобіцяв відкрити в Виноградові філію УжНУ

Іван Бушко, який балотується в народні депутати України від Партії регіонів по округу №73, у четвер, 11 жовтня, зустрівся з колективом Виноградівської ЗОШ №2, у якій свого часу навчався.

Бушко наобіцяв відкрити в Виноградові філію УжНУ

Як повідомляє прес-служба кандидата, в ході розмови виникло питання стосовно вищої освіти у районі. У передвиборчому запалі кандидат у нардепи пообіцяв відкрити у Виноградові філіал Ужгородського національного університетуі. Це питання, каже І.Бушко, вивчається не тільки з боку вишу в особі в.о. ректора Федора Ващука, а й із боку виноградівської влади. Зокрема, на базі одного із закладів освіти, вважає І.Бушко, реально відкрити стаціонарний філіал УжНУ із гуманітарним напрямком, оскільки технічні спеціальності потребують відповідного матеріального забезпечення, а базу для гуманітарних спеціальностей підготувати значно простіше.

— Ви тільки подумайте, що з наближених районів батьки краще віддаватимуть своїх дітей на навчання сюди, замість відправляти їх аж в Ужгород. Відкриття філіалу вищого навчального закладу принесе з собою, відповідно, кошти до бюджету, що дозволить Виноградову і надалі успішно розвиватися, – вважає І.Бушко, мабуть, вважаючи, що відкрити в райцентрі університет – це те саме, що відкрити магазин, і що професорів у Виноградові не менше, ніж продавців і прибиральниць.

До дня виборів залишилося два тижні, а тому незабаром можемо почути обіцянки про відкриття університету в кожному селі, яке з передвиборчою агітацією відвідає "регіонал" Бушко.

12 жовтня 2012р.

Теги: Бушко, УжНУ

Коментарі

Сайко 2012-10-15 / 21:38:40
Будьласка вчиуйтеся у матеріал який Вам подають. тому що
Можливість створити і "наобіцяв створити" це 2 різні речі.
Я наприклад тілкьи ЗА а то мукачівських\іванофранківських\львівських філій у виноградові уже було повно. А УжНУ - ні. Я б і сам не проти здобути ще одну освіту у філії

Виноградів 2012-10-12 / 21:29:53
А не хоче кончений Бушко вернути сиротам "Берізку"?
Уже одне "добре" діло зробив, вкрав від сиріт рідний дім. Тепер вже нову капость з своїм дружком-бізнесменом Ващуком задумав.
Нах.. цього ригоАНАЛа Бушка з власті.

Др. Мальтус 2012-10-12 / 16:07:48
Почнемо з того, что свого часу філія першого дітища Ващука - УжДІІЕП, в Виноградові була (як і в Іршаві, і в Тячові).
Що то були за бужні - слів нема.

Базова освіта взагалі не може бути заочною (а створити стаціонар в пересічному райцентрі неможиво, Севлюш - не Кембрідж, туди десятки кандидатів та дохторів наук жити не поїдуть). А тим більше, вона не може вважатися дійсною в усіляких філіях.

Табачнік ж начебто робив вигляд, що боротиметься з пошестю - коли в Україні 800 "вузів" попри 80 в Польщі. З Ващуком вже домовились, що його проєкт не чіпатимуть?

Гість 2012-10-12 / 15:33:59
Бушко заявив, що професорів у Виноградові не менше, ніж продавців і прибиральниць.Бушко міг би запропонувати в.о. ректору Ващуку взяти на роботу президента Януковича в якості ПРОФФЕСОРА Ужгородського національного університету після строку його каденції.

Микола 2012-10-12 / 14:48:33
Но, тото файнойе діло, що Бушко хоче філіал УжНУ відкрити. Лиш най відкриває у циганському таборі.

Сорока 2012-10-12 / 13:48:44
Селянину
Я з Вами повністю згодна. Я тільки сумніваюся, що новий в.о.ректора УжНУ зі своїми бізнес-проектами орієнтується саме на таку молодь. Той УжНУ, УжДУ, який знали ми з Вами (вчилася сама, вчилися і ще вчаться мої діти) з цим керівником неминуче зазнає трансформацій до стану ЗакДУ. А там - туалети хоч і чисті, але до всього іншого є багато питань. Іноді навіть роботодавці, виставляючи об"яви про прийом на роботу, зазначають - з дипломами ЗакДУ не турбувати. Про дійсну вартість всіх своїх "здобутків" Ващук заявив, коли купив 4 місце в рейтингу державних вузів, обскакавши на 2 сходинки Києво-Могилянську академію. Уявили? Повірили?

селянин 2012-10-12 / 13:34:04

До Сорока 2012-10-12 / 13:24:56

Так роблять "хваткі" бізнесмени. Ці можуть купити все і якщо потрібно, і зірку з неба. Але є велика кількість бідної молоді, яка до цієї когорти не нлежить і такій молоді отримати загальні поняття (знання) про те, що таке освіта, було б значною допомогою на складних терренах життєвих перешкод.

селянин 2012-10-12 / 13:26:19

З 50- по 80 ті роки в Виноградові була заочна філія УжНУ. Як на мене, то вважаю такий заклад як дуже необхідний для Східного регіону області.

Виноградів 2012-10-12 / 13:25:13
З такою ідеєю носився Любімов ще 5 років назад. Але шось у нього не зрослося з тодішнім ректором Вегешом, а тепер Бушко чужі ідеї витягає і преподносить, як свої.

Сорока 2012-10-12 / 13:24:56
Нно типирь! Ріхтуйте бакси, ставайте в чергу, Федя вшитким намалює дипломи! Практика така: ідеш на заробітки - приносиш першу частину - зараховуєшся на третій курс. Пак робиш ще одну ходку - вертаєшся - несеш другу частину - дустаєш диплом. Нико ся не випендрює, ош ся хабарів боїть, вадь же ся дашто вучити треба. А диплом ще май файний, як з Києво-Могилянської академії!

Монтелла 2012-10-12 / 12:34:48
В кожен районний центр по філіалу УжНУ та ЗакДУ!!!!!!!!!!

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
/ 1
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини