"Рятувальника" Щербея "поновили" на неіснуючій посаді в неіснуючій структурі

Учора, 10 жовтня 2012 року, Львівський апеляційний адміністративний суд прийняв рішення про поновлення капітана служби цивільного захисту Мирослава Щербея на посаді начальника Управління МНС в Закарпатській області.

"Рятувальника" Щербея "поновили" на неіснуючій посаді в неіснуючій структурі

Як з'ясувало Закарпааття онлайн, зроблено це з грубими порушеннями процедури. Перед цим юридична служба МНС України звернулася до суду з клопотанням перенести термін розгляду справи у зв'язку з тим, що представник МНС не може взяти участь в засіданні. Однак, справу було розглянуто і рішення прийнято без присутності представника МНС. Відповідно, юридична служба МНС України подала касаційну скаргу на рішення Львівського апеляційного адміністративного суду до Вищого адміністративного суду України. 

У Територіальному управлінні МНС в Закарпатській області рішення Львівського апеляційного суду наразі не отримували, а сам М.Щербей в управлінні сьогодні не з'являвся.

Як з'ясувало Закарпаття онлайн, М.Щербея поновлено на неіснуючій посаді та в неіснуючій структурі – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 січня 2012 року № 30 "Про утворення територіальних органів Міністерства
надзвичайних ситуацій" Управління МНС в Закарпатській області реформовано в Територіальне управління МНС в Закарпатській області, а посаду, на якій, формально, поновлено М.Щербея, ліквідовано.

М.Щербей з лютого перебуває на лікарняному листі. При цьому, перебуваючи на службі в МНС України (в кадровому резерві) і отримуючи за це заробітну плату, він є довіреною особою кандидата в депутати Михайла Ланя і, грубо порушуючи закон, активно бере участь у передвиборчій агітації.

Нагадаємо, що М.Щербея звільнили з посади начальника у січні 2012 року. Наказом МНС України № 44 від 23.01.2012 "Про призначення осіб начальницького складу" на його місце призначено Антона Зелінського.

7 травня Закарпатський окружний адміністративний суд постановив відмовити колишньому начальнику ГУ МНС у Закарпатській області Мирославу Щербею у позові щодо поновлення на посаді та матеріального відшкодування.

11 жовтня 2012р.

Теги: Щербей, МНС

Коментарі

пожарник 2012-12-23 / 15:03:52
щербей голубий . ун сосалыще. жона го кинула бо не могла му терпыти ізвращенцьови.
болван урховинський.

веречанський 2012-10-15 / 13:36:56
Боже, Воловеччино, кого сь собі вибрала в обласні депутати. Може тому у вас немає уже міліції, податкової, военкомату, а скоро і больниці не буде, а ви наохтема останетеся сомарами. І будуть ось такі фивники на вас класти тото, що му міряють офіціанти.

адвокат 2012-10-14 / 15:49:52
что так радуется Партия Регионов???и ее глаштай придурок Жалыва???что за телячья радость,ну выиграл Суд Щербей но и что?Балога назначит его выполняя решение суда вечером в 17.45а утром в 9.00 обратно снимет и выгонит бараны пасти в Воловець неужели не понятно народ?

Беркович 2012-10-14 / 12:33:10
Вся Верховина перестрашена,в усіх генделиках воловеччини,і по центральній трасі, господарі Генделиків роздали офіціанткам нові рулетки,і лінійки,скоро знову Фестивалі Щербея і його Команди,з походеньками,пянками,гульками,і в кінці з обовязковим Атрибутом:""поміряти поклавши на стіл своє мужське достоїнство,як це любить пан Щербей,і дати його поміряти офіціантці під погар Шампусіка",,,отож Чекаємо на Геройство Мирчика

мало пяний старий ....гасич 2012-10-14 / 08:56:27
Мирославе Васильовичу Дорогий,чекаєме Вас з нетерпінням великим,радісьме шо назад мож буде і упити на роботі в МЧСОВИ,і закусити,ай побльовати де ко хоче,нико за роботу питати нич не буде,ви все будете мериговані,і пужати вшитких,то добрі дуже назад буде,Ми група пуддержки ужесьме закупили і пива,і паленки,і коняка мало,колбаси,і шовдера з солонинов всьо сьме приладили,лем в понеділок приходьте....і Уженьте уже Балоговських посіпак на чолі з Ментом Зелінським утси Геть....

Капытан МЧСА Щербей Мирко Регио-Аннал 2012-10-13 / 17:21:48
Цілий день ниська і завтра буду готовитися до параду в ТУ УМНС,шо буде в понеділок на Болгарськуй.Умиюся файно,пострижуся,почищу нігті на ногах,на руках я уже поодкусував,одінуся в урайбаноє цуря,штрімфлі білі,нові топанки,гаті,напорфінувуся уд ніг до голови,і на білому коньови приїду в 9.00 в кантору.Хочу аби доповів мені сам "Лисий" якшо не умре уд страха, а пак сяду в своє кавільове крісло,покладу ноги в замащених топанках на стул,і заставлю вшитких МЧСНИКУВ "Лисого" людей їх лизити,лизати,і лизати..........
.ответить

авторитет 2012-10-13 / 14:02:25
Молодець Мирослав я його підтримую що він себе відстоює яб так само робив !!! йогож люди не законно Балога звільнин !!! а сам нам туй за демократію розказуе !!! людина на лікарняному була а він її звільнив бо свого Мукачівського жополиза призначити який знае табдицю ділення і є в сімї!!!

Йоська 2012-10-12 / 20:52:51


то Мирко Щербей не ногті гризе,то ун уд Радості шо го назначили назад Фивником вщиткого МЧСА Закарпаття Палець удкусив,бо докус бив пяний,а дуже порадовався шо типирка може назад свій *** давати офіціанткам міряти по Генделикам на Воловцьови,,,,,,,,,


Микола 2012-10-12 / 20:34:33
Мирко Щербей закінчив 8 класів, на 3-ки, май тупого закарпатця ниє, то вам чесно кажу! НадзвиЧАЙНИК!

йоська 2012-10-12 / 10:46:21
шо у Мирка такі файні ногті?Де ун їх отращує?

Верховинець 2012-10-12 / 09:24:10
уже 3 дня в чанах бухає Мирко Щербей..а я думав чого,типирка ясно,шо ун Назад Великий Фивник

pfr 2012-10-12 / 01:33:17
"збочинець", нова воловецька місна їжа - "бограч з удгризеними грязними нугтями", "гризені нігті жарені, печені", або делікатес - "смалені нігті місного гопника щербея на вонячих штрімпфлях ланя". Смачного.

гасич 2012-10-11 / 21:12:13
Чипе: то Щербей не гризе ногті,Ти помиляєшся,то ун ЗАКУСУЄ СВОЇМИ НОГТЯМИ ГРЯЗНИМИ файний погар сливянки з головою РДА Воловця,не видиш шо обоє пяні в Гузицю..і черлені ге у кнура гузиця........

похоронщик 2012-10-11 / 21:08:34
а після параду "на честь Другого пришестя Щербея в УМНС" не забудьте заказати геби на поготові був ваш МЧСОВСЬКИЙ Вертольот,бо точно шо Щербей по привичці дасть команду льотчикам злітати на вертольотови в Кошіце на файноє словацькоє пиво з кнедликами.

Чіп&Дейл 2012-10-11 / 20:59:00
Но, фатьове, Щербея раз трибало би одучити нігті гризти, ги вказано на фото. Бо великому фивникови така привичка якось не пасує... )))

ЗБОЧИНЕЦЬ 2012-10-11 / 20:55:48
Дружня порада команді капітана Щербея,треба хлопці для повноти відчуття Свята під час параду "на Честь повернення вашого Патрона" на посаду начальника ТУ УМНС ,заказати обовязково Духовий оркестр,можна міліцейський,а можна дуже файний тоже на "Кальварії" є,обовязково наварити Бограча багато, а до того в польовій Кухні кашу з мясом,(не пошкодуйте мяса аби богато було) ,заказати пару бочок пива на шару,організувати показові виступи групи підтримки Щербея,а в кінці Фєєрверк,для відчуття Перемоги є Обовязковим!!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср