ФОТОФАКТ. Гімн і міліціонери

Останнім часом в нашій країні з її перерваним Януковичем процесом формування якісної державності мало що радує. На загальнонаціональному рівні важко навіть згадати хоч щось більш-менш суттєве, що би сприяло піднесенню національних духу та гордості. Тоді як протилежних якостей – хоч відбавляй. На цьому тлі порадували двоє простих ужгородських міліціонерів.

ФОТОФАКТ. Гімн і міліціонери

Їх фото опублікував у соціальній мережі Фейсбук ужгородський журналіст Костянтин Черкай. За його словами, двоє охоронців порядку, що чергували на вчорашньому мітингу за участі лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока на ужгородській площі Театральній, приємно відзначилися рідкісним, а тому надзвичайно цінним в нинішній Україні почуттям патріотизму. Простоявши весь час неподалік "Корони", вони, коли заграв Гімн України, "чесно стали струнко і віддали честь. Так стояли до останнього акорду".

Молодці. Здається, і не зробили нічого надзвичайного, а все ж спромоглися на те, на що не здатне спромогтися різнокаліберне закарпатське чиновництво, яке, приносячи квіти до пам'ятників у часі тих чи інших обов'язкових дат, стоїть при виконанні гімну держави, якій служить, з незворушними "мордами" і кам'яними серцями...

Замість просто покласти руку на серце...

 

 

27 вересня 2012р.

Теги: міліціонер, гімн

Коментарі

Руслан 2012-10-09 / 13:20:51
Антон 2012-09-30 / 13:47:41

Не обріхуй, я тоді стояв на наметі і намет розбирався далеко після державного славня.
Якщо не маєш доказів то не бубни.
А дані патрульні не для Тягнибока салютували і не для влади, це була шана державному символу. Молодці....

Антон 2012-09-30 / 13:47:41
Та що ви з тим Тягнибоком. Вчора грав гімн на Театральній (відкривали "Ужгородську десятку"), а у цей час свободівські агітатори спокійнісінько продовжували розбирати свій намет. Напевно, вони з особливими аудіо потребами.

ужгородець 2012-09-30 / 11:34:03
Молодці, приємно вразили! Їхньому начальству є чого повчитися в цих хлопців!!!

До 123 до чого тут Тягнибакс? Прокинься розумнику!
Я от наполовину мадяр, і збираюся голосувати за Свободу! Мадяри н
не загрожують нашій державності! Навпаки! Це зв'язкова ланка до ЄС на відміну від "Младшей сестри".

Я! ага, Я!) 2012-09-30 / 11:20:57
Дожилися... вже те, що МАЄ бути, стає дивним... хлопці - молодці. але, пєчально то всьо...

ковч 2012-09-29 / 20:52:06
Так приємно в вирі неґативу і спостерігання за руйнуванням національної державності, побачити таку мало-помітну річ (яка би мала бути буденною)і з'являється відчуття... "а може, не все так погано в нашій державі і краї?" , "а може все ще зміниться і пройде ця чорна смуга як страшний сон?"

ковч 2012-09-29 / 20:43:27
Алан 2012-09-27 / 22:05:35
Ці хлопці змінили моє негативне ставлення до нашої міліції))Молодці!
_______________________
І МОЄ...

123 2012-09-29 / 08:37:09
Ха ха. Прочитав коментар Іштвана і зі стулу мало не впав. Одним словом писав мадяр. Дуже класно, що хтось у нашій міліції знає як себе поводити. Це правильно.
А, ви Іштване, якщо чимось не задоволені і вставляєте тут свої "остряцькі" жартики тікайте ліпше у Угорщину, а то чув я для вас невтішні новини - ТЯГНИБОК ВИГРАЄ НА ВИБОРАХ!!!!!!

Оляпка 2012-09-28 / 02:26:03
Цікаво, а вони знають, що буквально за день стали такими популярними у інтернет-просторі? ))))

Faust 2012-09-27 / 22:21:36
Istvan - як був, так і залишився szaros ember...

Алан 2012-09-27 / 22:05:35
Ці хлопці змінили моє негативне ставлення до нашої міліції))Молодці!

гарантуй 2012-09-27 / 20:26:18
Молодці хлопці.

ужг 2012-09-27 / 19:32:20
ПІДТРИМУЮ!

Остап 2012-09-27 / 19:30:09
Респект!

Istvan 2012-09-27 / 18:02:46
Теперь вже знаэмо, як можна пограбувати банк...

Інж.Будівельник 2012-09-27 / 17:50:58
Можливо ще не спорчені системою сержанти, а може і справді це ті одиниці які справді служать для народу, а не командиру та криміналізованій системі.
Добре що ще є такі у нас.

ВУЖ 2012-09-27 / 16:01:09
Міліціщти з Челядю!) МІЛІЦІЯ З НАРОДОМ)))))

ноти 2012-09-27 / 15:45:07
На відміну від вчителів на лінійці.Молодці дійсно

Іван 2012-09-27 / 15:33:06
но, та кідь ся чудуєме із того, що "державна чилядь" віддіє чисть, коли грає Гімн їх держави від якої дістают гроші. та повім вам ож дожилисьме ся і побудували. а вся біда в тому, що при владі ті самі: у 80-х онанджили ня ож не перестроївся, в 90- ож не розумію, що СССР ще воскресне,в 2000-хони мают всьо-ордени, хтось великі пинзії, хтось вкрадені заводи-параходи і дале би хотіли керовати.та кідь хтось типирь проголосує за них- прийде час вадь утікати, вадь розвалювати "до основания"

Олена 2012-09-27 / 15:18:39
Вразило!! Молодці!

Леся 2012-09-27 / 14:58:18
Оце справді КРУТІ хлопці! молодці.:-)

НОВИНИ: Соціо

15:47
/ 6
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
20:22
ФОТОФАКТ. До прийдешнього Великодня закарпатський кондитер Штефаньо створив нову велику шоколадну писанку
15:47
/ 1
Через фальшивий обліковий запис Instagram невідомі заблокували фейсбук екологині, що пише про ризики будівництва вітряків у Карпатах
14:15
За минулий тиждень в Ужгороді з'явилися на світ 53 малюків, у Мукачеві – 39
» Всі новини