Балога: "Голосувати за "Свободу" – не найгірший варіант"

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук політик поділився власним баченням того, за які політичні сили варто голосувати, а за які – ні

Балога: "Голосувати за "Свободу" – не найгірший варіант"

"Мав вчора зустріч з громадами сіл Бронька і Суха Іршавського району. Обидва вони входять до однієї сільради і при цьому одне має статус гірського (Бронька), а інше – ні. І це їм не заважає дружньо працювати, товаришувати, хоч одні мають пільги, а інші – ні.

Як завжди обговорювали соціально-економічні проблеми громади. Більшість з них може і повинна вирішувати місцева влада, яка чомусь цього не роб

ить. В даній ситуації винен не Київ, а самі люди, які терплять бездіяльність і не компетентність місцевої влади. Та попри це в Бронці й Сухій живуть дуже активні люди, які думають не лише про своє село, але й про державу.

От, наприклад, вчора представники місцевої інтелігенції запитували мене, як я дивлюся на те, що вони збираються голосувати за "Свободу". Я відповів, що це не самий поганий варіант. При тому, що до Верховної Ради балотується 22 партії, реально вибирати доводиться лише з-поміж Регіонів, Батьківщини, УДАРу і Свободи. Ні в якому разі не треба голосувати за комуністів, соціалістів, Королевську, Нашу Україну, Собор, проект Шухевича, Ляшка та за інших, які називають себе опозиційними або новими. Це все від лукавого.

Треба голосувати за майбутнє і ні в якому разі не підтримувати комуністів. Люди в Броньці і Сухій, навіть, жартували, що в день виборів позакривають в хатах дідів, щоб ті за горівку не віддали голоси Симоненку:)", – каже В.Балога/

24 вересня В.Балога поширив інший свій коментар на цю ж тему, в якому закликав голосувати за прихильників інтеграції в Європу і проти комуністів.

26 вересня 2012р.

Теги: Балога, Свобода, УДАР, Батьківщина

Коментарі

Коля 2012-09-30 / 19:24:16
зі свободи на Закарпатті буде великий "Пшик".

вчитель 2012-09-29 / 21:46:51
Люди!Голосуйте за "Свободу"- це єдина сила яка відстоює інтересм держави Україна.

HolyGlorius 2012-09-28 / 15:23:44
Виявляється ВІБ прийшов на зустріч пяним, переплутав села (Суха, а не Бронька має статус гірського), ще й поради роздавав незрозумілі: голосуйте за свободу або за регіони

Андрій 2012-09-26 / 23:08:28

Флуд і тролінг. Коментар видалено. Адмін

Гуцул 2012-09-26 / 20:57:45
Чим більше Балога говорить, тим яскравіше видно його примітивність і загальна неосвіченість. Він не має принципів ні в житті, ні, тим паче, в політиці.

Коля 2012-09-26 / 18:46:49
Молодець Балога. Тверезомислячий політик.

Коля 2012-09-26 / 18:43:54

Балога проти ВО свобода - куди дивиться адміністратор сайту. Раніше він видаляв всі публікації проти свабоди. Певно, що боїться Балоги.


Ви читати вмієте? )) Адмін

HolyGlorius 2012-09-26 / 16:40:33
Ні в якому разі не треба голосувати за балоганів, які перебуваючи на міністерській посаді клеять з себе опозиціонерів зі згоди банкової. Це все від лукавого...

Бляхар 2012-09-26 / 16:36:27
Не тобі Балого агітувати за "Свободу". Ти запустив русинську карту в політичну площину і тепер ми пожинаємо плоди твого пройдисвітства.

Читач 2012-09-26 / 16:19:00
Дуже добре треба думати, за кого (за що!) голосувати. Намагатися не брати ло уваги заяви кандидатів, а проаналізувати біографії партій та кандидатів і робити висновки. Якщо розібратися з цим, то практично голосувати нема за кого. Система спрєктована так, щоб за будь-якого розкладу справжньою владою залишалися ті сили, котрі вже правлять з 1991 р.

танк 2012-09-26 / 16:15:34
ще напротязі цього місяця балога виключить і інші партії і прямо перед самими виборами вже скаже за кого нам голосувати) і логічно припустити що то буде він і його "команда")))

Північнокореєць 2012-09-26 / 16:06:58
Люди, будьте розумні, якщо не хочете пасти траву разом зі своїми коровами, як то роблять у нас, в Північній Кореї, то голосуйте проти комуністично-регіонального безпредєльцизму. ГЕТЬ БАНДИТІВ! МИ ПОВИННІ ЇХ ЗУПИНИТИ!!!

для горца 2012-09-26 / 16:04:08
Сравнивать Китай и Сев.Корею или россию и Белорусь мягко говоря не разумно.
Что касается свободы слушайте внимательно тягнибока, на время выборов сам говорит, у него ПАКТ О НЕНАПАДЕНИИ с оппозицией.
Типа Пакта Молотова-Рибентропа.
Известно чем это закончилось.
А не откроет ли в ВР тягнибок "третий фронт"?!, ответка с востока будет мгновенной.
Очередной войны "идеологий" Украина может и не пережить.
Так что думайте хорошо, не зря сказано "хорошими намерениями вымощена дорога в ад".

Горець 2012-09-26 / 15:52:43
Зараз міжнародний імідж України дуже нормальний??? Скоро будемо як Пн.Корея,Китай,Бірма !!! А ви хочете як Росія,Білорусь!!! Російські патріоти в українському парламенті багато зробили???Так, для себе!!!

для строителя 2012-09-26 / 15:40:00
Фракция свободы в ВР опозиции ничего не прибавит, но на международный имидж Украины повлияет Крайне ОТРИЦАТЕЛЬНО /очевидно почему/, кроме того, гарантированы склоки внутри оппозиции, давно известно, что кроме деструктива "патриоты" ничего не делали, зато крика, шума и политиканства будет хватать.

Іван 2012-09-26 / 15:36:26
За Свободу. Допоможемо подолати бар'эр.

Горець 2012-09-26 / 15:32:49
Свобода отримає 5% до ВРУ обов"язково!!!А ці всі соціологічні опитування замовні!Там немає людей з протертими штанами на одному місці...і небуде тушок...СВОБОДА-ідеологічна партія, яка захистить права українців та не зробить їх нац.меншинами у своїй державі!

Арко 2012-09-26 / 15:31:11
СВОБОДА - ЗА НАТО і ЗА ЄВРОСОЮЗ, а от Ригіони і комуїсти - проти. З хворої голови на здорову... Масю - геть з розмови за БРЕХНЮ!

Арко 2012-09-26 / 15:26:48
Мася - відверте БРЕХЛО і ПРОВОКАТОР від відомої партії Р. )))

Роман 2012-09-26 / 15:18:21