Завтра в Ужгороді – мітинг проти Погорєлова

Завтра, 21 вересня, в Ужгороді відбудеться акція протесту проти свавілля міської влади в особі міського голови Віктора Погорєлова та його команди.

Завтра в Ужгороді – мітинг проти Погорєлова

Так назвали цей захід його організатори, які повідомили Закарпаття онлайн про проведення акції.  

Мітинг заплановано до проведення о 9-ій годині на площі Поштовій перед будівлею Ужгородської міської ради. Цією акцією організатори прагнуть висловити незгоду й обурення «майновим дерибаном». За словами організаторів, ідеться насамперед про продаж стратегічно важливого об’єкту Водоканал тіньовій структурі з офшорним походженням, а також продажу архітектурної пам’ятки «Корона», яку було продано за непрозорою схемою та оцінено за заниженою від реальної вартості ціною. 

Організатори акції закликають долучитись до мітингу «всіх небайдужих ужгородців, представників громадських організацій та РІЗНИХ політичних сил, які не бажають перетворення Ужгорода на руїну після правління Погорєлова і команди».

 
20 вересня 2012р.

Теги: акція протесту, мітинг, міська рада, свавілля

Коментарі

Джимми 2012-09-21 / 07:51:42
Конечно безрезультатные действия.
Организаторы,звоните Глаголе и сюжет в вечерние новости в Киев.
В Горсовете большинство у команды мера,законно не выйдет отстранить его от должности.Все останется как и было.

В.В. 2012-09-21 / 07:18:34
Да, не прошло и 2 года, как вся бравурная пыль спала! Все попересрались, все уже хотят в опозицию к Погорелову, а он, бедолага не знает за какие берега хвататься. Чего , в общем. и следовало ожидать. Эти люди (Погорелов, Щадей, Трикур, Чубирко, Рита, Буланов, .....) еще никогда ничем городообразующим не отличились. А формат через три года перед выборами вообще не предсказуем с точки зрения сегодня. Регионы будут об Погорелова ноги вытирать, Балога опять простит и поймет.....

1958 2012-09-21 / 07:06:04
Отчаянная реакция кого-то из мерии. Такие вещи готовятся не за день до события.

Ужгородка 2012-09-21 / 06:55:07
"Завтра в Ужгороді – мітинг проти Погорєлова" - "а баба Яга против ...", как в известном детском мультике. Прочитайте заканодательную базу, организуйте и реализуйте реальный и законный способ избавления города от погорелова, вот тогда это будет что-то реальное и это (!) горожане с удовольствием поддержат !!!
А от горлохватов все уже устали !!!

Ужгородка 2012-09-21 / 06:49:00
А почему "организаторы" не проводили "протестов" и не видно было их конкретных действий в то время, а произошли все те события, а сейчас (в предвыборное время) эти деятели решили использовать в своих шкурных интересах проблемы города, а вовсе не для того, чтобы решить их. Попахивает "ужгородской оранжевой револ-ей", а мы это уже съели и отравились.
ПРОФАНАЦИЯ !!!!!!! БЕЗМОЗГЛАЯ ИДЕЯ !!!!!!!!!!
Лучше сделайте что-то реальное и очень нужное для города и людей, тогда и "флагами" махать не надо будет на каждом углу, люди уже не так наивны, как вы -"организаторы", фантазируете.

Іван 2012-09-20 / 23:14:39
Чого тільки коштує афера з прихватизацією приміщень "Корони". Замовником якої виступ підприємець Альфоров В'ячеслав з Луцька, що є наближеною людиною до нафтомагната Ігоря Єремеєва з цього ж регіону. Для реалізації даного проекту було залучено авантюрист Івана Волошина і хабарника Віктора Погорелова, яких прикрили прокурори Штефанюк, Петруня і голова ОДА Олександр Ледида. Вся ця брудна групка переступила через Українську Праіославну Церкву і Блаженнійшого Митроподита Володимира, влаштувавши не бачене шальмування Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія, що була розташована на пл. Театральній, 5,7.

ужгородець 2012-09-20 / 19:45:43
Організатори з опозиції в міськраді. Не регіонали і не ратовці.

Ференц 2012-09-20 / 18:05:25
Іване, і що з того люди й так знають про це що ті хто ще при владі будуть робити все для того, щоб більше прихопоти собі багатства. А людям що робити брати вили та йти їх розганяти??? І так ніякого з цього толку. Академія не пропала, бо чувим, що коло обласних ментів поселились там хороше місце тихе.

Ігор 2012-09-20 / 17:40:04
Хто організатор?

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
» Всі новини