У Виноградові відкрили новий фонтан (ФОТО)

Сьогодні, як і планувалося, у Виноградові відкрили новий фонтан.

У Виноградові відкрили новий фонтан (ФОТО)

28 серпня 2012р.

Теги: Виноградів, фонтан

Коментарі

Живу в Виноградові ) 2013-09-30 / 18:45:35
Дуже гарно . Я дуже вдячна . Дійсно приємно що хтось піклується про наше місто і ми би мали дякувати їм . :))))

люблю Виноградів 2012-08-29 / 22:22:14
Дивно читати такі коментарі...а може й не дивно...В першу чергу треба подякувати,тим людям,які постаралися облагородити центр міста.Тому що,те що було до того і що зараз є-незрівняти.А кому не подобається щось,будь ласка, давайте організовуйте,збирайте кошти, шукайте спонсорів і тд.і т.п.в місці ще є місця де можна побудувати фонтани ...Проявіть себе.Дуже гарне місце в скверику швейної фабрики,чому б і ні?...Дуже гарна територія, яку непогано було б привести в порядок біля кінотеатру..Будемо всі щиро вдячні.А скльптура красива, фонтан не такий як всі,не дуже схожий на фонтан,але краще ніж було однозначно.А в якому одязі ця дівчина ,навряд чи має значення...скульптура бездоганна.

вареш 2012-08-29 / 17:29:23
конрабандисти

Zoltán 2012-08-29 / 13:41:43
А кто скульптор?

местный 2012-08-29 / 12:56:10
2Пан Баклажан: согласитесь, что "Поэма о Севлюше" украинского поэта Чехова может по силе соперничать только с проникновенной лирикой "севлюшского периода" Анны Ахметовой...

но моя уставшая память не может отыскать тетрадку "севлюшских стихов" Шандора Петёфи. а уж как он любил Севлюш! о-о-о-о! Больше чем Севлюш он любил только Унгвар, за что и удостоился памятника в центре города.

тогда что не так? не так только одно: чтоб наряд девушки не провоцировал межнациональную рознь, она должна быть голой!
и всё :)

Пан Баклажан 2012-08-29 / 12:05:09
Максиму Молнару - дійсно, якесь неподобство.
Всім відомо про "севлюський період" творчості Шевченка, є записи про це місто в його щоденниках і навіть малюнки.
На них - дівчата в українському вбранні, віночках, з гілками калини шпацирюють вулицями Севлюша. Ніяк не зрозуміти, чому це не відображається в сучасному вулчиному мистецтві, зокрема, скульптурі...

местный 2012-08-29 / 10:59:07
а... так она виноград топчет?
а то не понятно, для чего она юбку задирает и кокетливо ножку показывает...
скульптор тоже видать не о винограде подумал

Максим Молнар 2012-08-29 / 10:22:07
Скульптура дівчини, котра топче виноград... в угорському національному вбранні... Така ж ситуація і з виноградарем-виногробом у сквері біля костелу. Скоро залишиться надіти мадярський колоп на голову Шевченка.

555 2012-08-28 / 21:48:10

дякуемо *****