Днями в Закарпатському обласному художньому музеї ім.Йосипа Бокшая відбулося відкриття виставки робіт учасників творчого молодіжного об’єднання «Малий Лувер».
Виставка приурочена 10-тій річниці з дня створення об’єднання. До цієї ж дати луврівці видали ювілейний каталог, презентація якого і відбудеться у прес-центрі “Закарпаття”. Учасники прес-конференції розкажуть не тільки про друковане видання, але й про діяльність “Малого Лувера”, успіхи його вихованців та про стан живопису на Закарпатті загалом.
Учасники прес-конференції:
Емма Левадська — керівник творчого молодіжного об’єднання “Малий Лувер”;
Павло Ковач — член Спілки художників України;
Василь Роман — скульптор, член Спілки художників України.
P.S. Всі, у кого виникнуть питання до гостя прес-центру "Закарпаття", але хто в силу обставин не матиме змоги взяти участь у зустрічі, зможуть надсилати нам їх на електронну пошту press-centr@zakarpattya.net.ua, або розміщати у коментарях до відповідних анонсів події на сайті Закарпаття онлайн.