В Ужгороді "швидка" з пацієнтом врізалася в VW Golf (ФОТО, ВІДЕО)

В обласному центрі Закарпаття, на перехресті вулиць Берчені та Підгірної, автомобіль швидкої медичної допомоги, що їхав з включеними світловими маячками і сиреною, врізався в "циганський" Volkswagen Golf.

В Ужгороді "швидка" з пацієнтом врізалася в VW Golf (ФОТО, ВІДЕО)

Реанімобіль, що віз пацієнта, прямував з боку ЗОШ №2, а VW рухався від торгового центру "Люксор плаза" та намагався проскочити перехрестя по Берчені в напрямку мікрорайону Шахта, хоча мав пропустити авто медиків. За наразі неофіційною інформацією, почути звук сирени "швидкої" водієві та пасажирам легковика завадила гучна музика в салоні.

Зіткнувшись, автомобілі-учасники ДТП врізалися в металеву огорожу тротуару.

Обидва авто зазнали сильних ушкоджень. Постраждав щонайменше один пасажир Volkswagen-а, який сидів з боку удару. Його забрала одна з чотирьох "швидких", що прибули на місце ДТП.

Відомо також, що ще одна "швидка" забрала пацієнта, якого везло авто, що потрапило в ДТП.

Офіційна інформація про цю ДТП, а також постраждалих наразі відсутня.

Фото і відео - Юрія Диби

28 липня 2023р.

Теги: ДТП, швидка, Ужгород

Коментарі

свідок 2023-07-30 / 16:32:59
Звуковий сигнал був ввімкнений

вчитель ПДР 2023-07-30 / 16:19:21
ПДР п. 3.1 За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.

Інтригант 2023-07-29 / 20:33:58
Найцікавіше почнеться коли поліція оприлюднить результати освідчення водія сірого авто на алкоголь та наркотики. Купуємо попкорн, чекаємо розвитку подій і офіційних заяв. Що тоді "заспівають" захисники радванської громади?

Влад 2023-07-29 / 16:32:57
В меня знакома мами була в машині і вона лежить в реанімації чому не пише тільки про
циган?

Alexio 2023-07-29 / 12:25:20
Не лекторат, а електорат. Чув дзвін...

сорри 2023-07-29 / 11:43:28
Відповідно до ПДР всі учасники руху мають пропустити автомоьіль з увімкненоб сиреною і проблисковими маячками. Крапка

239 2023-07-29 / 11:42:05
чорне авто стало, на сірому долбодятел летів,заставити починити буса швидкої, причому нараз і за готівку, віддати ключ і тиждень часу, інакше дати у спеціальний центр де переобладнують ті швидкі, там йому чек випишуть, що табір продати буде мало

до!!!! 2023-07-29 / 10:30:35
До чого тут експерементальна стрілка, якщо на світлофорі був увімкнутий зелений? Вчи правила!

Вітамін 2023-07-29 / 03:18:11
Якби на відеокамерах не було видно, що швидка їде з увімкненим проблисковим маячком, то тут би вже дехто писав, що їхали не лише без сирени, алеі без проблискового

Жені 2023-07-29 / 03:12:50
У циганів на похороназ не плачуть, а радуються

!!! 2023-07-29 / 01:22:13
У авто Чорного кольору експериментальна стрілка. А водій сірого гольфа їде на зелений

Ужгород 2023-07-29 / 01:18:43
Акцент взято в лапках циганський!!! Автор без відомостей просто пише,що попало.Карета швидкої допомоги їхала без сигналу!!!Є свідки і не «роми» які кажуть,що швидка була без сигналу!!!!

до Жені 2023-07-29 / 01:14:05
Ну да...тільки водій чорного авто на перехресті зупинився щоб пропустити "швидку" і все чув, а роми мчали швидше за медиків - подивись відео з камер яке виставив Глагола на у своєму телеграмканалі. А про музику - вигадали свідки, яких було повно на місці ДТП??? Правильно поліція казала, що то не прості роми в ДТП потрапили... Зараз почнеться... Не здивуюсь якщо винуватими зроблять "швидку". У нас же є певна категорія громадян з Радванки для якої закони не писані.

Женя 2023-07-29 / 01:03:14
Яка гучна музика? Якщо у людей мама померла і тільки в суботу будуть хоронити? Швидка їхала без звукового сигналу!!!

гуцул 2023-07-28 / 22:43:41
ті не цігані а каренніє ужгародцы ?лекторат орбана і андреєва...

НОВИНИ: Кримінал

11:20
Депутату Нересницької сільради на Тячівщині повідомили про підозру в шахрайстві із землею вартістю понад 1,1 млн грн
18:57
Ужгородом розгулював чоловік з гранатою
17:47
На Закарпатті жінка вбила співмешканця стільцем, бо не хотіла займатися сексом
11:21
В Ужгороді вночі спалили Mercedes, вогонь пошкодив і припаркований поруч Buick
21:22
/ 1
На Рахівщині затримали 3-х закарпатців-"ухилянтів" та їх переправника з "фішкарями" на мотоциклі з Богдана
20:12
/ 1
В Ужгороді в 10 разів п'яніший за норму водій спричинив ДТП
18:09
Водій мікроавтобуса з Мукачева, що на смерть збив пасажира в Сваляві, уник покарання
16:21
/ 8
На Закарпатті ліквідували масштабну мережу шахрайських кол-центрів, через яку виманили в 17 іноземців майже $1 мільйон
15:50
/ 4
На Закарпатті прикордонник уник покарання за переправлення "ухилянтів", бо взяв гроші лиш "на солярку" і має позитивну характеристику
11:15
На Рахівщині затримали чоловіка з Тячівщини, який пострілом в голову з саморобного пістолета вбив свого двоюрідного брата
18:00
/ 1
В Ужгороді заблокували канал розповсюдження пропагандистської літератури в церковних лавках УПЦ МП
16:55
/ 1
На Ужгородщині затримали адвоката, який за хабарі влаштовував умовно засудженим неявку до органів пробації
15:50
У Чинадійові п'яний уродженець Чернівеччини штрикнув ножем свою закарпатську співмешканку
16:38
/ 1
На Берегівщині викрили інтернет-агітатора: виправдовував збройну агресію рф проти України
22:03
/ 7
В центрі Ужгорода пʼянезний і матюкливий протоієрей УПЦ МП влетів на авто в будинок
21:31
У Чопі під час пиятики 36-річний син господині вбив її 49-річного гостя
18:03
У Оноківцях грабіжник приснув з газового балончика в обличчя односельців, зайшов до будинку та обікрав
16:14
Рецидивіста з Луганщини, який у Довгому через ревнощі п'яним зарізав співмешканку, взяли під варту без застави
23:29
На Берегівщині 7 "ухилянтів" з човнами, пошкодивши загородження, намагалися форсувати Тису в напрямку Угорщини
22:27
На Закарпатті двох шахраїв з Дніпра затримали на спробі заволодіти рекреаційними землями в Ясіні на Рахівщині
17:40
За "п'яне" вбивство співмешканки чоловіка з Кривої на Тячівщині засудили до 10 років ув’язнення
02:11
Розслідування загибелі військових 128-ї бригади на Запоріжжі триває за фактами держзради і недбалого ставлення до військової служби
23:20
/ 1
У Києві затримали організатора викритого ще в лютому "рецидивістського" ОЗУ з переправки "ухилянтів" в Румунію