На Закарпатті сформували черги аварійних відключень електроенергії

Згідно з рішенням «Укренерго», в області сформовано черги графіків аварійних відключень електроенергії.

На Закарпатті сформували черги аварійних відключень електроенергії

Актуальна інформація про застосування черг і терміни відновлення електропостачання у кожному населеному пункті доступна на офіційному сайті ПрАТ «Закарпаттяобленерго» за посиланням.

Фахівці НЕК «Укренерго» працюють над стабілізацією графіків аварійних відключень.  

"Закликаємо всіх краян зменшити споживання електроенергії та поставитися з розумінням до можливих тимчасових обмежень", - повідомляють у Закарпатській ОВА. 

Разом із тим, на сайті обленерго розміщено лише перелік населених пунктів, де відключатимуть електропостачання - без вказання точної дати та часу, а також тривалості відключення. 

27 жовтня 2022р.

Теги: черги, аварійні відключення, електроенергія

Коментарі

Для даунів 2022-11-17 / 18:39:40


В Україні війна, росія руйнує ракетами критичну інфраструктуру. Ви не в курсі? Коментар видалено. Адмін


Ірина 2022-11-16 / 21:33:06
Вулиця 8 березня 12 годин без світла ! Про які графіки йде мова?

Микола 2022-10-31 / 07:55:30
Дуже гарна робота. Навіть генеруючі підпреємства не попереджені про дату і час відключень! Диспетчер не відповідає на дзвінок. Супер! Гарна робота!

Пітьо 2022-10-27 / 20:29:10
Бардак!

споживач горе енергіі 2022-10-27 / 20:26:37
Мені цікаво чи хоч розуміє директор цієі контори те, про що написали його від Бога спеціалісти. Так ми Боже що ні!

Х-man 2022-10-27 / 19:40:38
Я так зрозумів що 26 числа була перша черга і т д

Марина 2022-10-27 / 18:07:37
Мало того, що не вказали орієнтовний час відключення і в які дні тижня, так ще й не вказали в яких мікрорайонах міста буде відключено електропостачання. Чомусь восьма група отримала уточнення по вулицям, всі решта - ні. Закарпаттяобленерго, будь ласка, уточніть момент в вулицями міст, а також з днями та часом відключення. Сидіти по 10 годин без електроенергії, коли інші міста по 4-6 годин - не супер, ще й не зазначено час.

Ndkrt 2022-10-27 / 14:05:33
Кінець епохи брехні!!! ((((

YotsaBG 2022-10-27 / 11:26:51
Що робити людям , у яких бізнес зав‘язаний на електроприладах? Як обслуговувати клієнтів?Відповідно, оренда і податки теж по графіку будемо платити? Нахрена її відключати, там де лінії і вузли не постраждали, якщо до сих пір не треба було?? Просто , щоб решті областей не обідно було??

Читач 2022-10-27 / 10:23:35
Що означає "черги"? Коли це і у скільки годин?

Ужгород 2022-10-27 / 10:22:57
За кожний зіпсований продукт в холоджильнику чи морозилці - вираховувати із оплатим за спожиту електроенергію або додати зіпсовані продукти до тої оплати.

Кобра 2022-10-27 / 10:07:06
Який хосен з такої інформації?

глядач 2022-10-27 / 10:06:41
У мене питання: котрий "фахівець" із високою зарплатою та регулярними преміями не розуміє різницю між графіком (передбачає дати або час) та переліком? Ви там якого чорта сидите? Понабирають дебілів, а робити нікому!

Ужгород 2022-10-27 / 10:04:17
Яка доступна інформація викладена на сайті? Ви хроча би спроможетеся скласти графік із зазначенням числа або дня тижня, години відключення, щоби мешканці були готові. Чи спеціалісти «Закарпаттяобленерго» працюють над тарифами, щоб не спорожніли кишені власників?

НОВИНИ: Соціо

11:09
За 5 місяців поточного року закарпатські чиновники назловживали на майже 40 млн грн втрат і "намутили" в закупівлях на 340 млн грн
20:39
/ 3
Холмківська громада провела в останню дорогу Героя Михайла Койду з Розівки
16:45
/ 2
"Казанова" з Рівненського ТЦК Ярмошевич повернувся з фронту і формує нову бригаду в Ужгороді – ТСН
14:28
/ 2
ФОТОФАКТ. Закарпатський ОТЦК показав, як проходять базову підготовку усі мобілізовані до лав ЗСУ
01:52
/ 2
Від системи "Шлях" через неповернення водіїв відключили 2-х перевізників з Закарпаття
00:51
У Ракові на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Кострицею
23:20
У Тур'я Пасіці Ужгородського району провели в останню дорогу 24-річного Героя Олексія Тирпака
19:14
/ 1
Угорський інститут з Берегова отримав дозвіл розробляти 3 родовища з термальною водою на Берегівщині
18:10
/ 2
У Великому Березному попрощаються з Мирославом Майдичем, який загинув ще в лютому
16:53
/ 6
Ромжа, Галич і церква в Ужку: розроблено герб правлячого єпископа МГКЄ Теодора Мацапули
22:28
/ 1
У Мукачеві попрощалися з полеглим Героєм Василем Улинцем
21:51
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Юрієм Кучериком
19:32
Після втручання БЕБ Ужгородська міськрада скасувала тендер з ремонту ліфта на 2,2 млн грн
14:43
Закарпатцю присудили сплатити "Закарпатгазу" 188 тис.грн через "підкручений" лічильник
13:41
"Укрзалізниця" скасовує пересадковий потяг Ужгород-Чернівці
23:56
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Романом Гапаком
20:50
У січні-березні поточного року на Закарпатті здали житла в експлуатацію на 30% більше, ніж торік
20:35
/ 2
Африканець намагався незаконно потрапити в Україну зі Словаччини "щоби полікуватися"
11:23
На війні з росією поліг Федір Янчик з Берегова
11:03
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні Юрієм Кучериком
18:51
/ 11
Гранатометник "Вуйко"
16:25
/ 15
Новий радник мера Ужгорода Ковальський задекларував з дружиною 13 млн грн готівки
15:21
Інформація про, начебто, мінування берегів Тиси є ворожою ІПСО – ДПСУ
11:56
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Василем Улинцем
11:31
/ 1
В Ужгороді 4 червня попрощаються з полеглим Героєм – 22-річним Романом Гапаком
» Всі новини