За міжнародними і національними рейтингами УжНУ – один із кращих в Україні – Смоланка

УжНУ є одним із небагатьох українських університетів, який включений до одного з найбільш авторитетних світових рейтингів університетів - QS World University Rankings: EECA.

За міжнародними і національними рейтингами УжНУ – один із кращих в Україні – Смоланка

Про таке повідомив під час звіту на Конференції трудового колективу УжНУ ректор вишу Волоимир Смоланка.

За його словами, УжНУ знаходиться на 251-300 позиції у цьому рейтингу, а серед українських університетів  посідає 14 місце серед 41 вишів України. Також слід зазначити, що серед закладів вищої освіти України Ужгородський національний університет посів високу 5-ту позицію за кількістю іноземних студентів. У Web Impact УжНУ знаходиться на 10-й позиції. Даний індикатор базується на основі Webometrics ranking, який в свою чергу відображає рівень міжнародної співпраці та комунікації науковців університету. За кількістю цитувань протягом останніх п'яти років університет посів 12-те місце.

Також, УжНУ зайняв високе 11 місце із 18 українських університетів, які зуміли потрапити до рейтингу GreenMetric World University Rankings.

У 2021 року УжНУ вдруге долучився до глобального рейтингу університетів University Impact Rankings, який базується на результатах поданої університетами інформації щодо відповідності стратегії розвитку університету 17-ти Цілям Сталого Розвитку (ЦСР).

Офіційний сайт УжНУ

20 січня 2022р.

Теги: рейтинги, УжНУ

Коментарі

Інженер 2022-01-22 / 17:43:25
так чом не йдете на інженерний учитися? Роботи валом! Правда, по співбесіді беруть, тобто нянько не поможе. Але треба уміти і знати креслити, складати схеми, аналізувати, вимірювати і.д. Розмірні аналізи взагалі пару людей уміють робити. Але цьому вчать тільки на ТМ. Цікаво, хто тепер розповідає про замикаючі ланки? Про способи досяснення точності замикаючої ланки.....про технологічні розмірні ланцюги.....

Дядя 2022-01-22 / 14:10:55
Одна корупція більше нічого, викладачі беруть взятки автоматично туди ідуть студенти які мають гроші та не хочуть навчатись, а якщо і навчається на 4 то поставлять 3, так спонукають на хабар! Особливо дистанційне навчання, домовляються на один час а викладач приходить на 2-4 години пізніше, якщо студенту надоїло чекати і він вийшов, викладача це не цікавить! Юридичний факультет 3 курс, тестування" 100 питаннь за 45хв, тобто на одне питання менше 30сек, так ви там їх хочете навчити чи просто гроші здерти?

Студентка 2022-01-20 / 23:09:58
Неправда, Ужну пристойный ВУЗ, а если студенты и просят деньги на сэсию, то просто не хотят учиться.

Нiк 2022-01-20 / 17:46:49
Це кузня продавцiв на базар Краснодонцiв! Вища освiта без роботи!

Читач 2022-01-20 / 16:33:54
Багато спеціальностей відкрито суто для збору грошей. Користі з таких випускників =0! Тільки погляньте на "міжнародників" - якщо ти "міжнародник", то маєш на випуску вільно розмовляти на мінімум одній іноземній мові та захистити диплом на ній! А вони українською нормально не володіють. То для чого ці випускники потрібні? Яка користь з них та їх дипломів, яка кількість з них працює за спеціальністю? Закінчать "міжнародний" факультет, а працюють продавчинями... То для чого і для кого плодити 100 спеціальностей? То і виходить, що 90% випускників отримують свої дипломи для батьків!!!

Лiкар 2022-01-20 / 15:22:48
Думаю що ректор знае проблеми навчання медикiв, диплом лiкаря УжНУ-сувенiр у шкафу! Дипломи з 2019 р. УжНУ будуть не легитимнi! В судах будуть визнанi як не повноцiннi! I це не тiльки в Европi але i в Украiнi!

Ужгородцю 2022-01-20 / 15:02:06
Хочеться донести до відома Ужгородця "думку переважної більшості краян" - УжНУ зі всіма проблемами є провідним вишем не лише нашого краю, але і України.
Адже маніпуляція терміном "переважна більшість краян" вказує на геть нерозумну і заангажовану людину.
І це правда.
Нажаль.

Ужгородцю 2022-01-20 / 14:55:33

Думку "переважної більшості краян" формують виключно їх діти, що вчасться в УжНУ і вимагають грошей від батьків "на сесії".

Переважна більшість таких дітей зовсім не вчаться - поставити позитивну оцінку просто неможливо. Але останнім часом дуже велика кількість навіть "хороших" студентів дурять батьків, повідомляючи, що без грошей скласти сесію неможливо.

Адже молодому організму просто необхідні кошти на життя, щоб "літати в хмарах або нанюхатися".

Ось так і народжуються міфи про "самий корумпований в Україні вуз".
І Ужгородець просто транслює цей нарратив не включаючи мізки.

Ужгородець 2022-01-20 / 13:19:53
Смоланка напевно десь у хмарах літає або нанюхався.
Я ніколи не думав, що за ректорства такого відомого лікаря УжНУ перетвориться у самий корумпований в Україні університет!!!
Якщо хочеш якісну вищу освіту, тоді як мінімум Київ, а як максимум ближня Європа.
Якщо цікавить лише туалетний папір про вищу освіту, тоді УжНУ.
Хочеться довести до відома шановного В.Смоланки думку переважної більшості краян.
І це правда.
Нажаль.

НОВИНИ: Соціо

23:40
Спостерігати вагітність безоплатно можна у 23 медзакладах Закарпаття – НСЗУ
19:44
В парках Ужгорода відновили роботу частини атракціонів, зупинених після НП в мотузковому парку
18:54
/ 1
На війні полягли Олександр Костриця з Ракова і Олексій Тирпак з Тур'я Пасіки Тур'є-Реметівської громади
15:54
У Великому Раківці Білківської громади провели в останню дорогу Володимира Поповича
01:26
/ 2
У Руській Мокрій Усть-Чорнянської громади попрощалися з Генадієм Лісовенком, який вважався зниклим безвісти з вересня 2022 року
00:14
Оприлюднено графік літніх канікул в усіх школах Ужгорода
00:10
"Укрзалізниця" призначила на 1-2 червня "гірський шатл" зі Львова до Рахова
21:54
В Ужгороді проходить Всеукраїнський з’їзд серцево-судинних хірургів
21:22
/ 1
На Запоріжжі поліг Едуард Федор з Перечина
20:40
На румунський берег Тиси навпроти Великого Бичкова винесло 10-го з початку травня потопельника
19:45
/ 2
У п'ятницю на КПП "Ужгород – Вишнє Нємецьке" запрацює модернізований пасажирський напрямок
18:13
/ 5
В Ужгороді повертатимуть громаді стоянку для літаків в аеропорту, передану в приватну власність
14:36
/ 1
Цьогоріч на Закарпатті влаштувалися на роботу 5 італійців, 5 румунів і 3 британці
11:29
Ляльковий театр та безкоштовна солодка вата: у "Світі Велетнів" відзначать День захисту дітей
10:58
/ 1
У Великому Раковці Білківської громади попрощаються з полеглим на війні з росією Володимиром Поповичем
21:10
/ 4
Закарпатська обласна станція переливання крові повідомила про "велику потребу в крові всіх груп Rh- для ЗСУ"
19:52
/ 1
На Донеччині поліг Юрій Бойчак з Розтоків Богданської громади
17:45
/ 1
На Харківщині поліг Андрій Малицький з Невицького Оноківської громади
16:01
У вівторок у Сасівці Неліпинської громади, що на Мукачівщині, прощатимуться з Віталієм Хомою
15:56
У Мукачеві відновлюють роботу роботу комунальні термальні басейни
20:31