Заступника начальника Чопсього прикордонного загону затримали п‘яним за кермом - блогер

Учора ввечері, о 22:00, в Ужгороді патрульні зупинили заступника начальника Чопсього прикордонного загону Олександра Михайлюка, який кермував Skoda Superb. Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє блогер Віталій Глагола.

Заступника начальника Чопсього прикордонного загону затримали п‘яним за кермом - блогер

Як повідомляє В.Глагола, посилаючись на власні джерела в поліції, "у прикордонника були явні ознаки алкогольного сп‘яння - від нього сильно несло алкоголем, а поведінка була далеко некоретною". 

Від проходження огляду на стан сп‘яніння посадовець відмовився. На нього була складено протокол по статті 130 КУпАП «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння».

23 травня 2021р.

Теги: алкоголь, спёяніння, прикордорнник, Михайлюк

Коментарі

Олександр 2023-07-13 / 18:37:19
Цей офіцер зараз служить у Харківському прикордонному загоні і весь загін знає, що ця людина не порядна і хамовито поводиться з підлеглими, віддає розпорядження а наступного дня оголошує догану за його виконання!
У підлеглих не користується повагою, всі з нього просто глузують. Не офіцер а позов прикордонної служби. Нажаль він не один такий(

Чопський 2021-05-26 / 14:46:20


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Приговор 2021-05-25 / 02:25:11
Знайомого так зупинили, було 0,48 проміле, не в робочий час! Звільнили за 3 дні, по статі, був кращий ДСУ, був на сході! Звичайно винний, що сів за руль п’яний, но ДПС допомогло йому зламати життя! Його теж на звільнення !!

Ужгород 2021-05-24 / 10:18:26
Хто зтикався з тим офіцером той знає що нічого від порядності в ньому немає, підлеглі сміються з нього, Бог палкою не прийде бити, чопське командування позорно на посади прийшло і позорно піде...

пішохід 2021-05-24 / 09:48:06

Якщо хлопчину затримали у формі - це одне. Звільнення негайне.
Якщо без та у неробочий час - то яка різниця, де він працює? - Забрати права, штраф. Служимо далі... Можливо, десь на "виховній" зельонці...
Якщо Глагола дав фото у формі, а вояка був поза службою, то... Паскудством це попахує... Та заказухою.

….. 2021-05-24 / 07:31:03
Не може таке бути, працівники славного чопського загону не можуть собі такого дозволити. Фейк

кум 2021-05-23 / 21:05:54
добре хоч аферисти з карпатської січі не пролізли, бо є фдфоти які вірять аферам деяку з марчишаком, всьо кончені уроди

дідо 2021-05-23 / 20:48:49
сбу-шну шавку щадея замінила шавка глагола

Яяяяя 2021-05-23 / 19:05:18
Звичайно, що Глагола підтримав дерибан. Усі бачили списки проголосувавших....

Правда 2021-05-23 / 18:49:01
Іван каже правду, афери і злодіі при владі, але корита не хватає, тому як пакет в банці.

Мик 2021-05-23 / 17:57:32
Глагола, що з деребаном землі у місті? Підтримав? Чи борешся?

Небайдужий 2021-05-23 / 17:49:07
А нехай згадає як 18 річного прикордонника звільнив з посади коли той просто випив поза службою

Іван 2021-05-23 / 15:57:26
Людина у вільний від роботи час такий самий громадянин як я і ти ітд!
Попався сплатить штраф понесе відповідальність! Він що в робочий час на службовій машині?
Пан Глагола нехай про Волошина або про його партію Рідне Закарпаття пише, хто чим і звідки!
Замовний найманий пес, з дахом та кураторами! Просто чиясь маріонетка!

Мірко 2021-05-23 / 14:37:51
ніц йому не буде, день-два в пресі погудять і забудуть..вот заммера Пензеник Васілій після нетверезої їзди і бігання справити нужду «під ялинку» біля мерії на роботі і все гаразд, суд визнав його тверезим..це все наклепи Нової поліції!!!

,, достойний ,, приклад показав підлеглим. має бути звільнений. 2021-05-23 / 14:12:34
.

Ромаріо 2021-05-23 / 13:47:15
Не може такого бути. Це все провокація Путіна.

Бунді 2021-05-23 / 12:35:44
Елітні війська,достойний приклад для наслідування! Охороняв наш спокійний сон.

НОВИНИ: Кримінал

11:09
/ 1
У Мукачеві "повторно" п'яний водій ВАЗа пропонував патрульним $100 хабаря
16:09
/ 1
Проросійському агітатору з Мукачівщини, що закликав до від'єднання Закарпаття, повідомили про підозру
11:31
Справу "земельного" хабарника з Синевирської сільради скеровано до суду
15:02
У Клячанові на Мукачівщині чоловік битою вбив вдома свого гостя
15:29
/ 3
Справу по підпільному нафтопереробному заводу кума Медведчука Чубирка в Мукачеві передано до суду
14:34
Мешканця Мукачівщини судитимуть за незаконне зберігання зброї, боєприпасів і переправлення через кордон "ухилянтів"
01:23
/ 13
На Берегівщині 18 "ухилянтів" перерізали огорожу і втекли в Угорщину
21:39
/ 1
"Систематичного" наркоторговця з Хуста засудили до 7 років тюрми з конфіскацією
17:52
/ 4
У Воловці чоловік побив співмешканку, її 10-місячну дитину та поранив ножем поліцейського
17:41
/ 2
У затриманої групи мукачівських наркоторговців вилучили метамфетаміну на майже 250 тис. грн
20:51
В Ужгороді зупинили водійку, вп'ятеро п'янішу за норму
17:06
/ 2
Трьох закарпатців за ухилення від призову на військову службу засудили до позбавлення волі
16:30
У Мукачеві у п'яного водія мопеда виявили 2 гранати, а вдома – ще 30 набоїв
11:13
/ 23
На Закарпатті вантажівка з 32 "ухилянтами" прорвала державний кордон в угорщину
15:02
/ 4
У 19-річного мукачівця вилучили важких наркотиків на майже 1 млн грн
20:54
/ 1
Жителя Жденієва на Мукачівщині затримали на організації переправлення "ухилянтів" до Словаччини за $7 тис.
11:20
Депутату Нересницької сільради на Тячівщині повідомили про підозру в шахрайстві із землею вартістю понад 1,1 млн грн
11:09
/ 1
За 5 місяців поточного року закарпатські чиновники назловживали на майже 40 млн грн втрат і "намутили" в закупівлях на 340 млн грн
18:57
Ужгородом розгулював чоловік з гранатою
17:47
На Закарпатті жінка вбила співмешканця стільцем, бо не хотіла займатися сексом
11:21
В Ужгороді вночі спалили Mercedes, вогонь пошкодив і припаркований поруч Buick
21:22
/ 2
На Рахівщині затримали 3-х закарпатців-"ухилянтів" та їх переправника з "фішкарями" на мотоциклі з Богдана
20:12
/ 1
В Ужгороді в 10 разів п'яніший за норму водій спричинив ДТП
18:09
Водій мікроавтобуса з Мукачева, що на смерть збив пасажира в Сваляві, уник покарання
16:21
/ 8
На Закарпатті ліквідували масштабну мережу шахрайських кол-центрів, через яку виманили в 17 іноземців майже $1 мільйон
» Всі новини