Голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича затримали на хабарі 80 тис грн

Правоохоронці затримали голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича на хабарі в сумі 80 тисяч гривень.

Голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича затримали на хабарі 80 тис грн

Про таке повідомляє голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

Михайло Попелич виграв вибори як кандидат від «Слуги Народу».

Обставини затримання голова ОДА не повідомляє.

Попередньо відомо, що разом із М. Попеличем затримали і посередників - за «відкати» на тендерах на дороги й тротуари.

10 листопада 2020р.

Теги: хабар, затримання

Коментарі

А почему СБУ-ники не попадаются на взятке никогда? 2020-11-13 / 22:58:47

Ще мусить 2020-11-11 / 20:05:46
Ще мусить бути слідство,і все потрібно доказати,у нас діє презумпція,поки нема судового рішення,чоловік не злочинець,а доведені до кінця слідства і судові рішення можна порахувати на пальцях,гучні затримання як правило не доводяться до кінця,можна назвати і приклад насірова,якого гучно затримали,а він минулого року навіть у президенти балотувався,так само "брильянтові прокурори" і безліч прикладів,коли справи до вироку не доходять..

Вітряк 2020-11-11 / 17:25:15
Плакали наші гроші і небуде тепер вітряків

Житель Воловця 2020-11-11 / 15:14:09
Явна підстава! Хтось копає під Андрійовича, хоче на його посаду!

Воловчанин 2020-11-11 / 08:10:35
Порядочного чоловіка скоро 'закапчали'.Хтось явно хоче на його місце.Яка велика взятка!Крадуть мільйони і СБУ нікого чомусь не ловить.Правоохоронні органи явно тут комусь підіграють.

Вірі 2020-11-11 / 00:06:06
Тому і нема тротуарів, бо гроші вкрали ))

Віра 2020-11-10 / 20:30:25
А що, у Воловці тротуари є?

П.Грицик 2020-11-10 / 20:09:03
Лади Мішу гроші, увидиш які судді з прркурорами жадні, такса у них дуже виросла.

Воловець 2020-11-10 / 19:41:44
Та це правда? Чи це Мішу розводять , щоб слухняний був надалі.

Но.но!!! 2020-11-10 / 19:24:25
Шчурі рулять,поки є хаща, а медицина з освітою підіграють. Це лише почато, побачите , що буде далі.

щурь вася 2020-11-10 / 18:19:29
необхідно щоб СБУ позакривала всі нелегальні пилорами в Міжгірському районі так як позакривали всі нелегальні заправки, а то ці лісокради вже набудували цих пилорам як забігаловок в кожному селі по десять

Мішко 2020-11-10 / 18:16:56
хай тепер Воловецька ОТГ стане на захист свого голови ,а СБУ в сторону митниці не дивиться ?ї
Тільки в Воловці корупція ,і ще яка ! Аж 80 тис. грн. це за зроблені тротуари і дороги. Дякую СБУ молодці ,якщо так далі будите робити ми ніколи з цього болота не вийдемо.

Воловець 2020-11-10 / 17:45:54
Михайло Андрійович,достойний чоловік і голова ОТГ. Це проста підстава!!!

До речi 2020-11-10 / 17:34:30
Як там Пилипець! Чи посадили Готру В. i друзiв за грошi на виборах!

njksr 2020-11-10 / 17:24:39
а от якби виграв "зажопинець", "блюковець"(рідне закарпуття туди ж), або "балоговець" - то йому ОДА ще й премію б дали!

Стець 2020-11-10 / 17:17:07
Треба би і Міжгірських "голів" в наручники.

вася капелан 2020-11-10 / 17:08:37
може накінець ці СБУ доберуться і до Міжгірського району навести порядок з проданими землями і пройдисвітами головами сіл які розпродали всі землі по селах

трохи посидить, подумає . А ще краще щоб довше посидів. 2020-11-10 / 17:02:50
.

В тротуар 2020-11-10 / 16:05:03
Погань закатати!

О.Д. 2020-11-10 / 16:04:40
Бог палицею не б'є - цей челядник активно лобіював вітряки на Боржаві. Тепер зрозуміло, що не з голого альтруїзму

НОВИНИ: Кримінал

18:24
На Рахівщині виявили ще 3-х байкерів-іноземців - з Італії та Німеччини, що незаконно перетнули кордон з Румунії
13:41
У Мукачеві за викликом про "побиття жінки" у парку патрульні виявили в чоловіка з Бедевлі гранату
11:16
В Ужгороді виявили "безвісти зниклого" чоловіка, що через дах проник на приватну територію
11:09
/ 1
У Мукачеві "повторно" п'яний водій ВАЗа пропонував патрульним $100 хабаря
16:09
/ 1
Проросійському агітатору з Мукачівщини, що закликав до від'єднання Закарпаття, повідомили про підозру
11:31
Справу "земельного" хабарника з Синевирської сільради скеровано до суду
15:02
У Клячанові на Мукачівщині чоловік битою вбив вдома свого гостя
15:29
/ 3
Справу по підпільному нафтопереробному заводу кума Медведчука Чубирка в Мукачеві передано до суду
14:34
Мешканця Мукачівщини судитимуть за незаконне зберігання зброї, боєприпасів і переправлення через кордон "ухилянтів"
01:23
/ 15
На Берегівщині 18 "ухилянтів" перерізали огорожу і втекли в Угорщину
21:39
/ 1
"Систематичного" наркоторговця з Хуста засудили до 7 років тюрми з конфіскацією
17:52
/ 4
У Воловці чоловік побив співмешканку, її 10-місячну дитину та поранив ножем поліцейського
17:41
/ 2
У затриманої групи мукачівських наркоторговців вилучили метамфетаміну на майже 250 тис. грн
20:51
В Ужгороді зупинили водійку, вп'ятеро п'янішу за норму
17:06
/ 2
Трьох закарпатців за ухилення від призову на військову службу засудили до позбавлення волі
16:30
У Мукачеві у п'яного водія мопеда виявили 2 гранати, а вдома – ще 30 набоїв
11:13
/ 23
На Закарпатті вантажівка з 32 "ухилянтами" прорвала державний кордон в угорщину
15:02
/ 4
У 19-річного мукачівця вилучили важких наркотиків на майже 1 млн грн
20:54
/ 1
Жителя Жденієва на Мукачівщині затримали на організації переправлення "ухилянтів" до Словаччини за $7 тис.
11:20
Депутату Нересницької сільради на Тячівщині повідомили про підозру в шахрайстві із землею вартістю понад 1,1 млн грн
11:09
/ 1
За 5 місяців поточного року закарпатські чиновники назловживали на майже 40 млн грн втрат і "намутили" в закупівлях на 340 млн грн
18:57
Ужгородом розгулював чоловік з гранатою
17:47
На Закарпатті жінка вбила співмешканця стільцем, бо не хотіла займатися сексом
11:21
В Ужгороді вночі спалили Mercedes, вогонь пошкодив і припаркований поруч Buick
21:22
/ 2
На Рахівщині затримали 3-х закарпатців-"ухилянтів" та їх переправника з "фішкарями" на мотоциклі з Богдана