ФОТОФАКТ. У День Конституції на Говерлі "рекордно" розгорнули найдовший прапор України

Вчора, 28 червня, у День Конституції України на найвищій вершині українських Карпат встановили рекорд – "Найдовший прапор України, піднятий на Говерлу".

ФОТОФАКТ. У День Конституції на Говерлі "рекордно" розгорнули найдовший прапор України

Цей державооб’єднуючий захід провели в рамках Всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч», під назвою  "Величаю Вас, Карпати!".

Довжина прапора становила 150 метрів, а його ширина – 10 метрів.

На завершення дійства на полонині Гропа запалили полонинську ватру.

29 червня 2017р.

Теги: прапор, Контситуція, Говерла

Коментарі

Вульфар 2017-07-03 / 11:04:33
А яка користь із того шо розстелили прапор?Це як той чоловік,який в Польші працював пів року,а за зароблені гроші побудував стометровий паркан навкруг хати.Не розумію як народжувалася подібна брєдова ідея у організаторів цього дійства,як хочете пропіаритися,то чого би не зробити це з користю для людей.Наприклад построїти бесідки для того щоб перепочити,чи заховатися від негоди

Вуву 2017-07-01 / 05:07:10
Невно вже прийшов той час ... Що винести на обговорення ідею ... Створення "національного парку "говерла"
Де за вхід буде встановлена певна але (доступна) ціна. Де будуть збудовані туалети , де будуть прокладені пішохідні маршрути , де будуть впотрібних місцях вказівники а також інформативні таблички , де будуть встановлені смітники , де буде поліцейський відділок , де буде відділ служби порятунку і пункт медичнойі допомоги , де будуть екскурсоводи контролери які будуть доглядати за порядком .
Так як це в "grand canyon" , чи скажімо "sequoia national park".
Ваші пропозиційі ?...???
Чи так і далі Національну Вершину тисячі туристів - відвідувачів мають ...засирати і обсирати ...і гавіть кому захочеться вийізджати га автомобілях...?
Чи може ... Вже прийшов той час щоб в ОДА засіли ... Закатали рукави і почали працювати а не піаритись.

Міха 2017-06-30 / 23:10:46
Яку маячню ви тут пишете: Ющенко прийшов - обригав, Петя взагалі не прийшов! Яка різниця чи прийде якийсь упирь, який розпродує Україну??! Держава і так в сраці і в мільярдах боргів, і розплатиться лиш землею, це і так усім понятно! Та в цьому лиш позитив, бо пахати на ній нам, і за менші гроші іноземцям пахати ми не будем, ніж нашим "патріотам"!!! А в таких акціях лиш плюс, бо люди зібрались, зібрались не із-за президента, і не сидять вдома, а живуть нині, а не в уявах майбутнім!

Олег 2017-06-30 / 12:36:11
Правильно пише Бібі,кращеб посадили б дерево або прибрали сміття а то вже 4 рік безглузді ,нікому непотрібні акції з прапорами та сіцільним фарбуванням у жовто блакитний,совок ще живе!!!!!!!!!

патріот 2017-06-30 / 07:53:00
Прапор має свою симетрію. Довжина 150 м а ширина має бути 100 м. А це знущання над державним символом

Гуцул 2017-06-30 / 06:28:43
Се добре ! Клопіт був коли Ющщ із толпов донецький пяниць і київських обкакав і обістяв та обригав був всю Говерлу лишивши лиш купу сміття за собою

Вуву 2017-06-29 / 19:19:19
У свій час "вітя прищавий" робив сходження на Говерлу ... А пЭтя ні разу ... Хоча якби пройшовся з народом ... який його вибрав ... То може багато чого цікавого почув про свою працю на суспільне благо і розвиток крайіни . може після такойі акційі в його серці і душі щось би змінилось на краще. Хто зна ???

Вуву 2017-06-29 / 19:07:49
Краще посадили на ній дерева (в передгірйі) ...а років через 15-20 прийшли знову подивитись "на своє дерево".
Або приурочити таку акцію на деякій іншій горі.
А те що розгорнули такий прапор ... Добре ... Але толку з того мало.

НОВИНИ: Соціо

22:37
/ 2
У суботу у Верхніх Воротах на Мукачівщині зустрічатимуть полеглого Героя Івана Вотьканича
22:22
/ 1
"Щасливі діти" запрошують дітей із соціально вразливих родин в "УжТур"
20:57
В Ужгороді сьогодні попрощалися із захисником Олегом Ващенком
16:39
/ 1
У Ясінянську громаду на Рахівщині надійшла звістка про загибель Ярослава Бузака, що вважався зниклим безвісти від січня 2023 року
11:06
/ 1
В Ужгороді в п'ятницю попрощаються з Олегом Ващенком
16:10
ТОП 10 вакансій: на Закарпатті є 46 вакансій водіїв і 53 – швачок
15:28
/ 1
У Міжгір’ї відкрили Алею Слави Героїв-Захисників
20:39
/ 4
Холмківська громада провела в останню дорогу Героя Михайла Койду з Розівки
16:45
/ 2
"Казанова" з Рівненського ТЦК Ярмошевич повернувся з фронту і формує нову бригаду в Ужгороді – ТСН
14:28
/ 3
ФОТОФАКТ. Закарпатський ОТЦК показав, як проходять базову підготовку усі мобілізовані до лав ЗСУ
01:52
/ 2
Від системи "Шлях" через неповернення водіїв відключили 2-х перевізників з Закарпаття
00:51
У Ракові на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Кострицею
23:20
У Тур'я Пасіці Ужгородського району провели в останню дорогу 24-річного Героя Олексія Тирпака
19:14
/ 1
Угорський інститут з Берегова отримав дозвіл розробляти 3 родовища з термальною водою на Берегівщині
18:10
/ 2
У Великому Березному попрощаються з Мирославом Майдичем, який загинув ще в лютому
16:53
/ 9
Ромжа, Галич і церква в Ужку: розроблено герб правлячого єпископа МГКЄ Теодора Мацапули
22:28
/ 1
У Мукачеві попрощалися з полеглим Героєм Василем Улинцем
21:51
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Юрієм Кучериком
19:32
Після втручання БЕБ Ужгородська міськрада скасувала тендер з ремонту ліфта на 2,2 млн грн
14:43
Закарпатцю присудили сплатити "Закарпатгазу" 188 тис.грн через "підкручений" лічильник
13:41
"Укрзалізниця" скасовує пересадковий потяг Ужгород-Чернівці
23:56
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Романом Гапаком
20:50
У січні-березні поточного року на Закарпатті здали житла в експлуатацію на 30% більше, ніж торік
20:35
/ 2
Африканець намагався незаконно потрапити в Україну зі Словаччини "щоби полікуватися"
11:23
На війні з росією поліг Федір Янчик з Берегова
» Всі новини