В Ужгороді проїзд під залізницею, в який вкладено мільйони, знову затопило (ФОТО, ВІДЕО)

Автомобільний переїзд під залізничним полотном з вулиці Анкудінова в Ужгороді у мікрорайон Радванка після сильної зливи знову затопило.

В Ужгороді проїзд під залізницею, в який вкладено мільйони, знову затопило (ФОТО, ВІДЕО)

Про це з місця події повідомив кореспондент Закарпаття онлайн.

Мільйони бюджетних гривень, витрачених на встановлення і переобладнання насосної станції, яка мала б запобігати затопленню цього проблемного місця, виявилися витраченими неефективно.

Цього разу під водою опинилася ще й незавершена робота дорожників, які саме вимощували дорогу під мостом бруківкою.

Закараття онлайн

24 травня 2017р.

Теги: насос, злива, затоплення

Коментарі

ivo bobul 2017-05-29 / 10:10:02
ит вон ны о бас гитара

Вуву 2017-05-28 / 18:44:32
Якесь прокляте місце ...

МѢСТНЫЙ 2017-05-25 / 13:43:50
а я предлгаю, раз уж использовать проезд по назначению всё равно не удаётся, обустроить тут пруд, запустить мальков. а что? рыбки будут плавать, уточки - красота! кстати, под благоустройство пруда ещё можно распилить немалые средства из бюджета...

Зоро 2017-05-25 / 13:32:13
Запросіть турків або македонців бо ви ТУПОРИЛІ!!!!!

Степан Сокира 2017-05-25 / 12:43:32
Відповідальність мають нести проектанти цих робіт та служби які погоджували. В Європі для стягнення компенсації вони уже сиділи в "каталашці". В нас це "каста недоторканих"

Анкудинов 2017-05-25 / 11:40:40
через дорогу городская канализация на глубине прокопать установить решетку и трубы ВСЕ

Для ???????? 2017-05-25 / 09:29:21
Экономика РОЗ
распил - откат - занос

????????? 2017-05-25 / 01:04:50
Якщо ніякі насосні станції не спасуть, то нащо, питається, закопувати тут мільйони?

Спец. 2017-05-25 / 00:20:42
В такие ливни никакие насосные станции не спасут,так как канализация ливневая ул. Анкудинова выше на метр самой низкой точки дорожного покрытия под данным железнодорожным путепроводом.Кроме того КНС 2 не примет все ливневые воды так быстро без аварийного спуска в р.Уж в районе Радванки. Выход прост- установить аварийный шлакбаум в районе Ул.Украинской и направить поток транспорта в такие часы по этой улице.Такой же аварийный шлакбаум со стороны Ул. Русской. Кроме того в такие часы можно пропускать транспорт через переезд с поворотом только направо.

фаттьов 2017-05-24 / 23:51:18
Тульку воду, та й в Кірпічку би...

Аноним В 2017-05-24 / 19:24:34
Усьо через гузицю роблять.Лиш мільйони відмивають

14-й 2017-05-24 / 18:47:01
Той переїзд ремонтували всі мери Ужгорода,але ніхто не осилив.

Закон 2017-05-24 / 18:36:40
Кожен мер має мати свій басейн. )))

Буркуш 2017-05-24 / 18:31:36
Безсовісні злодії, та ще й криворукі, бл. То лиш у нас так можно знущатися над людьми і законами.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:54
У центрі Ізи, що на Хустщині, горів Citroen C5
11:02
/ 1
У горах на Рахівщині рятувальники допомогли травмованому туристу зі Скадовська, що на Херсонщині
10:49
У Синевирі Хустського району Daewoo Lanos злетів у Тереблю, водій загинув
18:34
У Мукачеві горів Jeep Grand Cherokee, що очікував на ремонт біля СТО
17:55
У Гендеровиці на Мукачівщині в першу ж ніч вкрали знаки, що забороняють проїзд аварійним мостом
17:05
В Ужгороді врятували чоловіка, у якого під час гри у футбол зупинилося серце
15:15
У Підвиноградові 20-річний водій "Тесли" з Тросника смертельно травмував жінку, що переходила дорогу в темному місці
11:32
Ужгородські рятувальники знайшли жителя Ворочова, що заблукав у горах
11:20
У Перечині в потічку виявили мертвого чоловіка
23:10
/ 6
В Ужгороді на "БАМі" вантажівка без гальм пошкодила 5 авто, огорожі лікарень, шлагбаум і табло
14:44
35-й: На кордоні з угорщиною з Тиси дістали тіло ще одного потопельника
14:06
В аварії "Форда" в Зарічові, в якій загинув водій, травмувалися дві пасажирки – поліція
11:03
/ 1
Водій загинув: біля Зарічова Ужгородського району Ford Galaxy злетів у кювет і врізався в дерево
10:55
В Ужгороді вночі горів VW Passat
10:49
Біля Абранки Мукачівського району вантажівка Volvo перекинулася в кювет
21:19
Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди, що вчора вирувала на Ужгородщині
20:45
У Чинадійові на території АЗС згоріли автоцистерна та 2 мотопомпи, пошкоджено два паливні резервуари та легковик Renault
19:18
Харків'янин, тіло якого виявили в горах на Рахівщині, раніше затримувався на Закарпатті при спробі "купити рожевий MINI Cooper"
11:20
Неподалік Великого Березного селевий потік зійшов на залізничну колію
11:13
На Ужгородщині ліквідовують наслідки підтоплення 48 дворогосподарств у 7 населених пунктах
14:30
У Голятині на Хустщині виявили потопельника, на Ужгородщині – мертвим чоловіка, що зник в лісі, а на Рахівщині – тіло в горах
13:56
У Жукові на Мукачівщині горіли сонячні батареї на даху
19:21
У горах на Рахівщині неподалік кордону виявили мертвого чоловіка
20:37
У Тереблі на Тячівщині внаслідок зіткнення з VW Golf загинула 71-річна пасажирка мотоцикла
11:50
/ 1
У Бедевлі на Тячівщині згоріла коптильня з 30 кілограмами м'яса
» Всі новини